Триває ремонт вуличного освітлення

nus.in.ua, 27 грудня 2013, 01:45
0
754
Роздрукувати
Триває ремонт вуличного освітлення

Зовнішній вигляд кожного міста визначається станом об’єктів благоустрою, у тому числі й вуличного освітлення. Зараз у місті Золочів проводиться капітальний ремонт вуличного освітлення. Що уже зроблено в цьому напрямку, а де іще планується встановити нові ліхтарі та про переваги світлодіодних ліхтарів розповідає міський голова міста Золочева Ігор ГРИНЬКІВ.

– Капітальний ремонт вуличного освітлення розпочато в листопаді цього року. Проводимо заміну старих ліхтарів на нові, світлодіодні. Світлодіоди виробляють світло, яке набагато яскравіше за те, яке дають звичайні лампи, що робить видимість в нічний час на наших дорогах кращою. Світлодіоди починають випромінювати високий рівень яскравості відразу ж при включенні, в той час як звичайні типи ламп вимагають час для розігріву нитки всередині них. Також перевагою є більш рівномірний розподіл світла по всій освітлюваній поверхні, що теж має неабияке значення. Та найважливішою перевагою є те, що такі ліхтарі використовують набагато меншу кількість енергії для досягнення такого рівня освітлення. Споживання електроенергії таких ліхтарів становить 26 Вт. Для порівняння, ті ліхтарі, які є зараз споживають 300 Вт. Для того щоб місто освітлювалось у повному обсязі, потрібно 600 ліхтарів. На сьогодні Золочівською міською радою закуплено 128 ліхтарів.

– Де уже встановлено ліхтарі та де ще плануєте проводити ремонт вуличного освітлення?
– На цей час ми вже замінили ліхтарі на вулицях Тернопільській, Львівській, Спортивній, Кука, Барвінського, Козацькій. Продовжуються роботи на вул. Б. Хмельницького. Зроблено частково освітлення на вул. Покрови, залишилось встановити ліхтарі біля п‘яти будинків, що буде зроблено у найближчому часі. Також ще до кінця року плануємо засвітити вулицю Гайдамацьку.

Наталія ГУРСЬКА

ТЕГИ: газета, №4, Гриньків
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама