Плодово-ягідне господарство та меліорація

nus.in.ua, 19 квітня 2014, 02:12
0
558
Роздрукувати
Плодово-ягідне господарство та меліорація

У четвер, 10 квітня, відбувся семінар в приміщенні Дорадчого центру Львівського обласного управління водних ресурсів. Серед присутніх: директор департаменту та спеціалісти АПР ЛОДА, начальник облводресурсів, спеціалісти, начальники управлінь водного господарства , начальники управлінь (відділів) АПК РДА, представники наукових установ, підприємці та фермери.

Відкрив нараду в. о. директора ДАПР ОДА Р. А. Верещинський, який охарактеризував стан та перспективи аграрного виробництва в області. Також доповідав начальник Львівського облводресурсів В. М. Садовий з питань реалізації у Львівській області державної політики щодо розвитку водного господарства та меліорації земель та інші доповідачі. Так, директор ТзОВ «Агро-Фрутіка-Бишків» розповів про застосування різних методів зрошення при вирощуванні плодово-ягідних культур, що є важливим фактором для збільшення урожайності до 70 відсотків. Було проведено ознайомлення з лабораторією досліджень водно-фізичних властивостей ґрунтів, двостороннє регулювання повітряного режиму ґрунтів на меліорованих землях, застосування та переваги крапельного зрошення на піддослідних ділянках Дорадчого центру Львівського облводресурсів.

Учасники семінару одностайно підтримали думку, що без проведення зрошувальної меліорації неможливо досягти стабільних та високих урожаїв на землях, які використовуються для виробництва плодово-ягідних культур.

Управління водного господарства
Управління АПК РДА

ТЕГИ: меліорація, газета, №20
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама