Укрaїнa
02:12, 19 квітня 2014
1240
0

Плодово-ягідне господарство та меліорація

Плодово-ягідне господарство та меліорація
Admin
Фото: НУС

У четвер, 10 квітня, відбувся семінар в приміщенні Дорадчого центру Львівського обласного управління водних ресурсів. Серед присутніх: директор департаменту та спеціалісти АПР ЛОДА, начальник облводресурсів, спеціалісти, начальники управлінь водного господарства , начальники управлінь (відділів) АПК РДА, представники наукових установ, підприємці та фермери.

Відкрив нараду в. о. директора ДАПР ОДА Р. А. Верещинський, який охарактеризував стан та перспективи аграрного виробництва в області. Також доповідав начальник Львівського облводресурсів В. М. Садовий з питань реалізації у Львівській області державної політики щодо розвитку водного господарства та меліорації земель та інші доповідачі. Так, директор ТзОВ «Агро-Фрутіка-Бишків» розповів про застосування різних методів зрошення при вирощуванні плодово-ягідних культур, що є важливим фактором для збільшення урожайності до 70 відсотків. Було проведено ознайомлення з лабораторією досліджень водно-фізичних властивостей ґрунтів, двостороннє регулювання повітряного режиму ґрунтів на меліорованих землях, застосування та переваги крапельного зрошення на піддослідних ділянках Дорадчого центру Львівського облводресурсів.

Учасники семінару одностайно підтримали думку, що без проведення зрошувальної меліорації неможливо досягти стабільних та високих урожаїв на землях, які використовуються для виробництва плодово-ягідних культур.

Управління водного господарства
Управління АПК РДА

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.