Запобігти повені

nus.in.ua, 21 лютого 2014, 03:09
0
510
Роздрукувати
Запобігти повені

   

До уваги!

Весняне тепло несе із собою приховану небезпеку – весняну повінь. Із випаданням опадів та запасами води в ґрунті водогосподарська обстановка залишається напруженою. Перебуваючи в оселях чи у дорозі, не слід забувати про можливість виникнення підтоплень.

У зв‘язку з цим місцеві ради із залученням підприємств, установ, організацій, згідно зі ст. 9, 10, 108 Водного кодексу України, зобов‘язані вжити невідкладних заходів щодо запобігання лихові, а в разі виникнення підтоплень – негайної ліквідації наслідків. Місцеві ради повинні організувати розчищення русел, водовідвідних і придорожніх каналів у межах населених пунктів, а також мостів через річки. Власники райавтодору, інженерних мереж повинні звільняти комунікації від нанесених водою сторонніх предметів.

При небезпеці виникнення надзвичайних ситуацій негайно інформувати Золочівське управління водного господарства за тел. 4-23-92.

Відділ водних ресурсів Золочівського управління водного господарства

ТЕГИ: газета, №12, повінь
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама