«Скільки вовка не годуй…»

nus.in.ua, 15 березня 2014, 14:37
0
946
Роздрукувати
«Скільки вовка не годуй…»

На сайті міста Кременець в понеділок прочитала наступне: «Путіну Володимиру від Кременця, Тернопільська область

Шановний пане Президенте Володимир Путін! Ми, мешканці старовинного міста Кременець просимо у вас допомоги у захисті мирного населення міста від банд, які погрожують нам і нашим родинам, знімають незаконно з посад людей, ставлять тих, хто сповідує націоналістичні ідеї, проти яких наші батьки і діди воювали у Другій світовій війні. На сьогоднішній день у біді опинилися не лише ваші співвітчизники, але й прості українці, які бояться під дулами автоматів за власне життя... Допоможіть нам, як наші батьки допомагали світові під час боротьби із Гітлером і формуваннями УПА, та бандерівцями, які сьогодні залякали усе наше населення, а ветерани бояться виходити в місто на 9 травня, тому що там збираються ті, хто кричить нацистські лозунги і ненавидить власних співвітчизників, не поважає ані вільного вибору людей, ані свободи, ані нашої спільної трагедії.

Із повагою до вас і любов'ю, кременчани і захисники Вітчизни від нацистської чуми.»

Ця інформація поставлена на сайт 3 березня 2014 року. І це всього лиш 100 км від Золочева?! Як таке можна оцінити, назвати? Кажуть: «Скільки вовка не годуй, а він у ліс дивиться.» Ось так і з нашими «братами-визволителями», бо із тексту звернення робимо висновок, що його автори – нащадки учасників Другої світової війни, представники «старшого брата». То це вони, їх батьки вже шістдесят років проживають у прекрасному історичному Кременці, а мріють про приєднання до Росії. Відразу зателефонувала до родичів, що мешкають там: хтозна, може й справді, якісь безчинства хтось творить на Тернопільщині. Та вони мене запевнили, що у місті все спокійно. Навіть запевнили, що сайтом займається СБУ. Як же займається коли його ще досі не закрили? Таку ж думку почула від сусідів моєї бабусі з Рівненщини, які в неділю побували в Кременці. Про спокій на Тернопільщині засвідчили знайомі з Чортківського району та родичі з Теребовлі.

Інакше, як зрада і провокація такі дії назвати не можна.

Але це ще раз засвідчує необхідність бути пильними, виваженими і об‘єднатись у боротьбі за єдину Україну.

Ірина ДОМАРЕЦЬКА

ТЕГИ: Кременець, Путін, газета, №15
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама