Нові акорди у житті міста

nus.in.ua, 2 червня 2014, 00:45
0
390
Роздрукувати
Нові акорди у житті міста

Наше місто з кожним днем стає все кращим. Зараз виникає питання, як золочів’янам цікаво провести вихідні та своє дозвілля, не виїжджаючи за межі Золочева. Розуміючи необхідність створення умов для відпочинку населення, 21 травня цього року міський голова Ігор Гриньків організував зустріч з самодіяльними музичними колективами Золочівщини.

Під час зустрічі було обговорено питання організації безоплатних виступів цих музичних колективів, які розпочнуть відбуватися з 15 червня 2014 року. Виступи заплановано провести у кілька етапів. Більш детально про участь золочівських музик в організації відпочинку золочів'ян читайте у наступних випусках нашої газети. Сподіваємося, що такі нововведення внесуть новий акорд в життя нашого рідного міста Золочева.

ТЕГИ: музика, Золочів, газета, 26 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама