Шановні жителі Золочева!

nus.in.ua, 8 лютого 2014, 20:52
0
584
Роздрукувати
Шановні жителі Золочева!

Закликаємо вас до злагоди та взаєморозуміння. Не потрібно нагнітати ситуацію навколо Навчального центру ВВ МВС України. Жити потрібно в дружбі і довірі один до одного. Хочемо нагадати вам, що багато із нас пройшли нелегкий бойовий шлях в «гарячих точках» світу. Ми бачили кулі і смерть. Тому ми добре усвідомлюємо, як інколи важко дається мир і як легко його втратити. На сьогоднішній день в Україні склалась непроста ситуація. Проте військовослужбовці Навчального центру є прихильниками миру і спокою. Українці завжди пишалися своїм миролюбством. Ми не допустили кровопролиття, яке могло статися через протистояння політичних сил у перші роки Незалежності, з гідністю вийшли з політичної кризи 2004 – 2005 років.

Звертаємось до жителів міста і просимо вас ставитись з розумінням до військових, адже вони такі ж громадяни України, як і ми всі. Наші військовослужбовці давали клятву на вірність українському народу. Вони стоять на захисті демократичного устрою нашої держави і проти ескалації будь-яких конфліктів та насильства. Не заважайте, будь ласка, повсякденній життєдіяльності Навчального центру. Адже неприпустимими є обмеження військовослужбовців у виконанні завдань щоденної діяльності та програми навчання через пікетування контрольно-пропускних пунктів. Ми вважаємо, що немає жодних підстав для нагнітання ситуації навколо Навчального центру та військовослужбовців. Тут навчаються юнаки з усіх куточків нашої Батьківщини, і ми з вами повинні показати усім, що наша золочівська громада – культурна, дружня, толерантна. Просимо вас зберігати спокій і порядок.

З повагою О. І. Дацишин від імені асоціації ветеранів

Навчального центру ВВ МВС України

ТЕГИ: газета, №10
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама