Героям буднів – Без війни солдатам

nus.in.ua, 21 березня 2014, 00:20
0
529
Роздрукувати
Героям буднів – Без війни солдатам

У понеділок, 17 березня, у Тернополі вшанували пам’ять загиблого у Косово миротворця старшого лейтенанта Ігоря Киналя.

Вшанувати пам’ять на могилу бойового товариша в день його смерті прийшли батьки, рідні та близькі, військовослужбовці Навчального центру, представники УВС в Тернопільській області, миротворці, з якими Ігор разом служив у Косово, друзі.

Після проведення поминальної літургії всі присутні відвідали могилу, де було покладено квіти. Покладання квітів також відбулося біля його барельєфу, що розташований на фасаді середньої школи № 3. У цей день про Ігоря Киналя було сказано чимало теплих слів, адже він врятував своїх товаришів ціною власного життя. Після завершення урочистих заходів відбувся поминальний обід.

Нагадаємо, що старший лейтенант Ігор Киналь розпочинав свою військову службу, в якості офіцера внутрішніх військ МВС України у місті Золочеві, в Навчальному центрі на посаді командира взводу роти з підготовки командирів відділень підрозділів спеціального призначення.

При виконанні службових обов’язків в місії миротворчого контингенту ООН в Республіці Косово  Ігор Киналь був заступником командира взводу спеціального миротворчого підрозділу МВС України. 17 березня 2008 року, під час проведення спеціальної операції зі звільнення захопленої території і приміщення суду у північній частині міста Митровиця, противники факту проголошення незалежності Косова обстріляли будинок поліцейської станції і закидали територію гранатами. Внаслідок цих дій Ігор Киналь отримав численні осколкові поранення і, не зважаючи на проведену хірургічну операцію, 17 березня помер.

Минуло шість років від цієї трагічної події. Багато, що змінилось за цей час, але пам’ять про нього живе та буде жити у наших серцях.
 

Майор Роман Сидорович

ТЕГИ: Ігор Кинал, память, новини тернополя, газета, №16
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама