Укрaїнa
00:20, 21 березня 2014
1110
0

Героям буднів – Без війни солдатам

Героям буднів – Без війни солдатам
Admin
Фото: НУС

У понеділок, 17 березня, у Тернополі вшанували пам’ять загиблого у Косово миротворця старшого лейтенанта Ігоря Киналя.

Вшанувати пам’ять на могилу бойового товариша в день його смерті прийшли батьки, рідні та близькі, військовослужбовці Навчального центру, представники УВС в Тернопільській області, миротворці, з якими Ігор разом служив у Косово, друзі.

Після проведення поминальної літургії всі присутні відвідали могилу, де було покладено квіти. Покладання квітів також відбулося біля його барельєфу, що розташований на фасаді середньої школи № 3. У цей день про Ігоря Киналя було сказано чимало теплих слів, адже він врятував своїх товаришів ціною власного життя. Після завершення урочистих заходів відбувся поминальний обід.

Нагадаємо, що старший лейтенант Ігор Киналь розпочинав свою військову службу, в якості офіцера внутрішніх військ МВС України у місті Золочеві, в Навчальному центрі на посаді командира взводу роти з підготовки командирів відділень підрозділів спеціального призначення.

При виконанні службових обов’язків в місії миротворчого контингенту ООН в Республіці Косово  Ігор Киналь був заступником командира взводу спеціального миротворчого підрозділу МВС України. 17 березня 2008 року, під час проведення спеціальної операції зі звільнення захопленої території і приміщення суду у північній частині міста Митровиця, противники факту проголошення незалежності Косова обстріляли будинок поліцейської станції і закидали територію гранатами. Внаслідок цих дій Ігор Киналь отримав численні осколкові поранення і, не зважаючи на проведену хірургічну операцію, 17 березня помер.

Минуло шість років від цієї трагічної події. Багато, що змінилось за цей час, але пам’ять про нього живе та буде жити у наших серцях.
 

Майор Роман Сидорович

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.