Культура
13:59, 25 тра 2014
2303
0

Я малюю маму

Я малюю маму
Admin
Фото: НУС

До 1 червня 2014 року у львівському кафе «Кумир» (ТЦ «Магнус») триватиме виставка робіт юних художників – учасників конкурсу дитячої творчості, присвяченого Дню матері «Я малюю маму». На конкурс було подано близько 600 робіт, більшість з яких підготували вихованці дитячих клубів та гуртків Львівщини. Серед такої кількості робіт вибір переможців став важким випробуванням для журі конкурсу, тому переможцями у різних номінаціях стало майже 70 дітей.

Я малюю мамуБули відзначені і вихованці гуртка «Палітра» (керівник Галина Гевко) Золочівського ЦДЮТ: Оля Скіп, Павло Шептицький, Анна Шайген, Юля Козич, Мар’яна Гевко, Анна Тимракевич, Артем Плотиця.

Призові місця здобули: п‘ятнадцятирічна Марія Сукмановська (на фото)(нагороджена безкоштовним сертифікатом на курс навчальної програми Англійска Хелен Дорн «Талановиті підлітки») та Соломія Винник (8 років), яким вручили «Дипломи» та цінні призи. Молодшим призерам подарували художнє приладдя. І на завершення – захоплююче свято для дітей – веселі конкурси, ігри та забави.

Ірина ДОМАРЕЦЬКА

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.