Я малюю маму

nus.in.ua, 25 тра 2014, 13:59
0
1326
Роздрукувати
Я малюю маму

До 1 червня 2014 року у львівському кафе «Кумир» (ТЦ «Магнус») триватиме виставка робіт юних художників – учасників конкурсу дитячої творчості, присвяченого Дню матері «Я малюю маму». На конкурс було подано близько 600 робіт, більшість з яких підготували вихованці дитячих клубів та гуртків Львівщини. Серед такої кількості робіт вибір переможців став важким випробуванням для журі конкурсу, тому переможцями у різних номінаціях стало майже 70 дітей.

Я малюю мамуБули відзначені і вихованці гуртка «Палітра» (керівник Галина Гевко) Золочівського ЦДЮТ: Оля Скіп, Павло Шептицький, Анна Шайген, Юля Козич, Мар’яна Гевко, Анна Тимракевич, Артем Плотиця.

Призові місця здобули: п‘ятнадцятирічна Марія Сукмановська (на фото)(нагороджена безкоштовним сертифікатом на курс навчальної програми Англійска Хелен Дорн «Талановиті підлітки») та Соломія Винник (8 років), яким вручили «Дипломи» та цінні призи. Молодшим призерам подарували художнє приладдя. І на завершення – захоплююче свято для дітей – веселі конкурси, ігри та забави.

Ірина ДОМАРЕЦЬКА

ТЕГИ: виставка, Я малюю маму, газета, 25 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама