Юні золочів'янки привезли дві перемоги

nus.in.ua, 16 липня 2014, 14:40
0
941
Роздрукувати

Оксана Гавришків і Мар’яна Мацідонська увійшли до числа переможців із творами «Україночка» та «Мої мрії» серед двадцяти восьми країн світу

Ось вже 33 роки поспіль в Македонії (південна Європа) проходить Міжнародний конкурс «THE SMALL MONTMARTRE OF BITOLA», названий через місто Бітола (легендарний паризький квартал), де він проводиться. «Малий Бітольський Монмартр» – важлива подія у житті всіх македонців, адже вони вважають, якби не було цього конкурсу, їхня культура була б дуже бідною» – розповідає керівник гуртка образотворчого мистецтва «Палітра»  ЦДЮТ Галина Гевко.

Міжнародний дитячий художній конкурс «THE SMALL MONTMARTRE OF BITOLA» започатковано у 1981 році у м. Бітола, що в Македонії. Конкурс користується великою популярністю серед дітей усіх континентів. Він є одним із найстаріших та авторитетних конкурсів світу.

Вихованці гуртка образотворчого мистецтва «Палітра»  вже неодноразово стають переможцями конкурсів міжнародного рівня. І ось тепер здобули перемогу у ХХХІІІ Міжнародному конкурсі «Малий Бітольський Монмартр 2014».

Організаторами конкурсу є художня школа-студія «Святих Кирила та Методія»  на чолі з президентом Коста Хаджі Антоновскі. Відбір переможців проводило журі – вчителі образотворчого мистецтва та професійні художники з різних куточків світу. Цього року на конкурс надійшло 14551 творів із 28 країн світу. Представили роботи у техніці живопис та графіка.

«На конкурс від нашого гуртка «Палітра» ми надіслали колекцію із 25-ти художніх робіт, але до числа переможців увійшли лише дві творчі роботи – це «Україночка» Оксани Гавришків (8 років) та «Мої мрії» Мар’яни Мацідонської (8 років). Дівчатка є неодноразовими переможцями різних художніх конкурсів. Талант та працьовитість приносять їм хороші результати та перемоги: дівчата нагороджені Дипломами переможців. Декілька художніх робіт вихованців нашого гуртка експонуються  на виставці у м. Бітола, – розповідає Галина  Іванівна. – Офіційне нагородження проводитимуть у Македонії. На вручення нагород, виставку художніх робіт та фестиваль, що проводитимуться, ми поїдемо за персональним запрошенням, яке нещодавно отримали».

Дипломом-подякою відзначили за педагогічну майстерність вчителя-керівника Галину Гевко.

Сподіваємось, що золочівські юні митці ще неодноразово прославлять Батьківщину і з вдосконаленою майстерністю здобуватимуть нові перемоги.

Наталя ЯНІШЕВСЬКА
 

ТЕГИ: конкурс, Золочів, газета, 32 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама