Переможці міжнародного конкурсу

nus.in.ua, 25 тра 2014, 13:47
0
582
Роздрукувати
Переможці міжнародного конкурсу

Понад тисяча дитячих творчих робіт із Польщі, Чехії, Росії, Італії, Білорусі та України брали участь у ХVІ Міжнародному конкурсі дитячого малюнка (Республіка Польща) «Людина людині створила таку долю», метою якого є вшанування пам‘яті жертв Освенціму, Аушвіц-Біркенау.

Вже традиційно талановиті вихованці зразкового гуртка «Образотворчого мистецтва» (керівник Оксана Кирилова) та гуртка образотворчого мистецтва «Палітра» (керівник Галина Гевко) Золочівського Центру дитячої та юнацької творчості беруть участь у цьому конкурсі

Отож, вихованці Оксани Кирилової здобули: Наталя Карабін І місце (графіка), Надія Марценюк – ІІ місце (живопис) та Юля Бурдик – ІІ місце (графіка), кваліфіковано до виставки роботи Богдана Чепелюка (живопис) та Данила Погорілка (графіка).

А вихованці Галини Гевко Катерина Навроцька (12 років) нагороджена дипломом ІІ ступеня, а Юля Сердюкова (13 років) та Марія Сукмановська (15 років) нагороджені дипломами ІІІ ступеня, їхні роботи кваліфіковані до виставки.

Ірина ДОМАРЕЦЬКА

ТЕГИ: конкурс, Польща, Чехія, Росія, Італія, Білорусія, україна, газета, 25 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама