Юні Золочів'янки – зіркові художники

nus.in.ua, 8 червня 2014, 14:38
0
551
Роздрукувати
Юні Золочів'янки – зіркові художники

У Міжнародному конкурсі дитячих малюнків «PicassoArtContest», який проходить у Сполучених Штатах Америки, брали участь юні вихованці Золочівського ЦДЮТ гуртка «Палітра». Як розповіла нам керівник гуртка Галина Гевко, її вихованці були нагороджені сертифікатами «StarArtist» – «Зірковий художник», тобто найвищими нагородами конкурсу, у якому брали участь талановиті діти з понад  25 країн світу. Художні роботи переможців викладені на офіційному сайті, який переглядають відвідувачі з 127 країн світу.

Отож, знайомтесь – «Зіркові художники» («StarArtist») восьмирічні Юлія Козич та Соломія Винник, а також семирічна Анна Тимракевіч.

«Такі нагороди стимулюють юних художників ще краще працювати, малювати ще гарніші художні роботи,» – стверджує їх наставник Галина Гевко.

Ірина ДОМАРЕЦЬКА

ТЕГИ: конкурс, художники, газета, 27 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама