Новини Золочівщини
21:42, 28 березня 2014
1300
0

Військово-патріотичне виховання

Військово-патріотичне виховання
Admin
Фото: НУС

Навчитися стріляти, розбирати і складати справжню зброю, побувати на справжніх заняттях під керівництвом військовослужбовців – мрія чи не  кожного, і не лише юного, чоловіка. І не лише чоловіків. Особливої актуальності набрали такі навчання в час загальнонаціональної небезпеки. Сьогодні кожен розуміє, що патріотизм набув практичного змісту. Пора не лише любити Україну, треба бути готовим кожної миті захистити себе, своїх рідних, Батьківщину. Дорослі чоловіки прагнуть перевірити свої вміння і навики, здобуті під час військової служби, у школі чи виші. А молоді і, особливо юні, золочів‘яни – навчитися всіх премудростей володіння зброєю, засобами захисту тощо.

У неділю, 23 березня, на базі Навчального центру МВС України відповідно до звернення райдержадміністрації та районної ради відбувся День військово-патріотичного виховання для мешканців Золочівщини.

Цей надзвичайно цікавий день для більшості учасників, а їх, приємно зазначити, було понад 100 осіб, розпочався з мітингу, на якому зі словами привітання виступив начальник Навчального центру МВС України полковник Михайло Кулик, голова районної ради Володимир Недзельський та заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький.

На початку занять відбувся перегляд інформаційно-публіцистичного фільму щодо завдань Національної гвардії МВС України.

Проводилось навчання стрільбі із стрілецької зброї за допомогою електронних пристроїв, неповне розбирання та складання зброї, порядок обладнання блок-поста та інше.

Завершальним етапом навчань була виставка зброї та спецзасобів.

Серед присутніх були люди різного віку. Старші за віком ділились своїми спогадами про військову службу, досягненнями, набутими раніше навичками. Молодших переповнювали емоції, бо вони вперше так тісно зіткнулись з військовою службою, з її побутом та щоденним солдатським життям. Приємно зазначити, що із своїми батьками прийшли й учні початкових класів.

На багатьох присутніх справило враження доброзичливе і терпляче ставлення  військовослужбовців до малечі, в якої не відразу все вдавалось. У солдатів строкової служби вистачало терпіння з усмішкою на обличчі неодноразово показувати один і той же прийом.

Після проведення занять відбулось підведення підсумків, на яких начальник Навчального центру МВС України полковник Михайло Кулик нагородив грамотами переможців військових конкурсів. Обговорювались нагальні питання щодо оборони держави та заходів, які може виконувати громада Золочівщини. А каша, справжня солдатська каша, – виявилась смачнішою, ніж найвишуканіші страви золочівських господинь. Її із задоволенням скуштували учасники навчань і щиро дякували солдатським кухарям.

Наступні заходи щодо патріотичного виховання молоді відбудуться на території військової частини 3007 в неділю, 30 березня, початок о 9 год. Форма одягу учасників – польова.

Майор Роман Сидорович

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.