Ветерани Золочівщини вдячні команді Анатолія Гриценка

nus.in.ua, 2 тра 2014, 00:45
0
958
Роздрукувати
Ветерани Золочівщини вдячні  команді Анатолія Гриценка

Шановний Анатолію Степановичу!

Ветерани війни і праці Золочівщини щиро вдячні Вам і працівникам, які виконують свої обов'язки у виборчих штабах на місцях, як кандидата у Президенти України, за турботу до нашої ветеранської організації.

У нашому офісі, який орендуємо разом зі Спілкою воїнів-афганців, за несвоєчасне внесення абонентної плати відключили міський телефон. На наше звернення до працівників "Укртелекому" про реструктуризацію боргу відповіли попередженням про ліквідацію абонентної точки у випадку непогашення боргу в тижневий термін. Тоді ми звернулися за допомогою до Василя Івановича Курпіти, який є Вашою довіреною особою кандидата у Президенти України в 123 виборчому окрузі. Протягом одного дня наш борг був погашений і телефон включений.

Зі словами вдячності та побажаннями доброго здоров'я висловлюємо підтримку нашої ветеранської організації у виборчих перегонах в цей надзвичайно складний для нашої держави час.

За дорученням ради Іван ЯВОРСЬКИЙ, голова Золочівської ради районної організації ветеранів України

ТЕГИ: ветерани, подяка, газета, 22 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама