Новини Золочівщини
22:43, 07 вересня 2014
1863
0

Поранено золочів'янина Андрія Магеровського

Поранено золочів'янина Андрія Магеровського
Admin
Фото: НУС

Нещодавно наш земляк, мешканець міста Золочева, Андрій Магеровський отримав складне поранення в ногу, захищаючи кордони нашої держави. Це трапилось в четвер, 28 серпня, в зоні Антитерористичної операції, в районі Іловайська. Як розповіла дружина військового Наталія Магеровська, кульове поранення в ногу розтрощило дві кістки і частину стопи, крім того тримається висока температура, що значно ускладнює ситуацію. Чоловіка прооперовано у госпіталі Харкова, після чого літаком доправлено до Вінницького військово-медичного клінічного шпиталю, де зараз він перебуває на лікуванні.

Андрій Магеровський справжній боєць за незалежність нашої Батьківщини, тому що незважаючи на критичний стан здоров’я, він з оптимізмом дивиться вперед і надіється на швидке одужання, щоб знову боронити Україну.

Вінницькі волонтери надають суттєву допомогу пораненим бійцям – як в догляді, так і коштами для лікування та придбання медикаментів. Особлива подяка Людмилі Полулях, яка не відходить від поранених бійців – разом з Андрієм у цьому ж госпіталі одужують ще двоє його побратимів. Всі хлопці із 1-го батальйону  Національної гвардії України ім. генерала Кульчицького.

Андрій, колишній міліціонер, відстояв увесь Майдан, причому проживав безпосередньо в наметовому містечку, був заарештований «Беркутом» 11 грудня, після завершення Майдану разом з колишніми афганцями  допомагав охороняти аеропорт «Бориспіль». З початком АТО  в Києві приєднався до добровольчого батальйону в складі Нацгвардії і перебував в зоні АТО з травня, невдовзі мав приїхати додому на відпочинок.

Для всіх, хто має бажання допомогти коштами на лікування пораненому Андрію Магеровському, подаємо картковий рахунок дружини в «ПриватБанку», номер картки: 5168 7572 3875 3828 (МАГЕРОВСЬКА Наталія Любомирівна. Тел. 067 31 32 773).

До речі, сьогодні Андрієві планують зробити  другу операцію.

Наталія ГУРСЬКА 

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.