Адресна допомога Перемишлянцям в АТО

nus.in.ua, 21 вересня 2014, 23:07
0
563
Роздрукувати
Адресна допомога Перемишлянцям в АТО

Багато людей сьогодні долучаються до допомоги воїнам, які перебувають у зоні дії Антитерористичної операції. У місті Перемишляни вже тривалий час збирають кошти, речі, продукти харчування та багато іншого для потреб вояків.

Нещодавно за спільної ініціативи Перемишлянського міського голови Олександра Зозулі, керівників громадської організації  «Фундація Галичани» Юрія Танасійчука, Богдана Петріва та активного мешканця міста Зіновія Репети створено Фонд адресної допомоги перемишлянським воїнам в АТО. До цієї доброї справи також долучилися приватні підприємці міста.

13 вересня у приміщенні Перемишлянського історико-краєзнавчого музею відбулася відкрита зустріч активістів фонду, батьків та рідних солдат,ів які готуються чи перебувають в АТО, підприємців та просто небайдужих мешканців міста. Під час зустрічі Юрій Танасійчук розповів присутнім про реальну допомогу, яка зараз надається хлопцям із міста Перемишлян. Зокрема за кошти добродіїв придбано бронежилети, каски, тактичні окуляри та інші вкрай необхідні речі для захисту життя солдата.  

Зіновій Репета прозвітував про кошти, які зібрали, а також про те, на що вже використали їх частину.

Зустріч тривала в атмосфері взаєморозуміння, підтримки та прагнення реальної допомоги тим, хто своїм життям відстоює цілісність нашої держави.

Закликаємо всіх перемишлянців долучитися до посильної допомоги. Нехай наша поміч убереже героїв та забезпечить їм гідне перебування на захисті нашої держави.

Роксолана Гуніник

ТЕГИ: АТО, Перемишляни, газета, 42 номер, допомога
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама