На львівщині провели протезування військового з АТО – вперше в Україні

nus.in.ua, 21 серпня 2014, 01:23
0
445
Роздрукувати
На львівщині провели протезування військового з АТО – вперше в Україні

На Львівщині, вперше в Україні, успішно проведено протезування військовослужбовця, який втратив ногу в боях на Сході України. Про це повідомив начальник Військово-медичного клінічного центру західного регіону Іван Гайда.

Як зазначив Іван Гайда, донедавна безкоштовне протезування військових, які брали участь в бойових діях, гальмувалося через законодавчі перешкоди, однак наприкінці липня Верховна Рада ухвалила закон, який спрощує процедуру проведення протезування для військових, які втратили кінцівки в АТО.

Керівник центру розповів, що 36-річний військовослужбовець із Житомирщини Володимир, який виконував завдання у зоні проведення антитерористичної операції на Донбасі, вже не тільки зробив перші кроки під наглядом лікарів-протезистів та техніків Львівського протезного заводу, а й зміг вирушити додому, де продовжить реабілітацію.

З обласного бюджету 100 тисяч гривень виділено на потреби Військово-медичного клінічного центру західного регіону.

На сьогодні в закладах охорони здоров’я Львівщини проходять лікування 95 поранених, з них 35 – мешканці Львівської області. З лікарень вже виписано 59 військовослужбовців, які отримали травми під чаc АТО.

Нагадаємо, 23 липня 2014 року Верховна Рада України ухвалила зміни до Закону України «Про реабілітацію інвалідів в Україні» щодо забезпечення виробами медичного призначення, технічними та іншими засобами реабілітації учасників антитерористичної операції, які постраждали під час її проведення. Ухвалення цього законопроекту дозволило надавати оперативну допомогу щодо забезпечення протезно-ортопедичними виробами та технічними засобами реабілітації для учасників антитерористичної операції до встановлення групи інвалідності.

ТЕГИ: АТО, протезування, операція, газета, 37 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама