Лікують лікарі і... культура

nus.in.ua, 5 грудня 2014, 13:29
0
446
Роздрукувати
Лікують лікарі і... культура

  
Двадцять шість бійців, котрі були поранені у зоні проведення Антитерористичної операції і проходять реабілітацію у Львівському військовому госпіталі, у суботу, 29 листопада побували на екскурсії у Золочівському замку.
Президент Благодійного фонду імені героя України Бориса Возницького Ігор Жук розповів, що фонд опікується більше, ніж двадцятьма військовими госпіталями, в яких перебуває на лікуванні багато поранених з важким морально-психологічним станом. Працюють психологи та психіатри. Та ліки того не роблять, що робить культура. Тому й влаштовують для поранених бійців такі екскурсії у замки, водять в театри, на концерти. Так намагаються їх відволікти, переключити, щоб не замкнулись у собі. Цього дня бійці побували на екскурсіях ще в Олеському та Підгорецькому замках, де їм також влаштували теплий прийом. Тут є хлопці з різних куточків України. Більшість з них не були в жодному з цих замків. Воїни вражені їх красою, з цікавістю слухають історію країни, яку вони захищають. Також для поранених воїнів влаштовують екскурсії у Музей зброї «Арсенал» у Львові, де експонується виставка різноманітної зброї понад тридцяти країн світу.
Захоплюючі розповіді екскурсоводів Золочівського замку сподобались нашим бійцям.  Велику подяку висловив Президент Благодійного фонду керівнику та працівникам Золочівського, Олеського та Підгорецького замків, усім, хто долучився до того, щоб бійці цікаво провели цей день, а також ресторанам «Гридниця» та «Равелін», де хлопців гостинно почастували смачним обідом.

Ірина ДОМАРЕЦЬКА
Фото автора

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама