Новини Золочівщини, Відео
00:52, 06 вересня 2014
1320
0

Резолюція загальнозолочівського віча «Золочів, вставай!»

Резолюція загальнозолочівського віча «Золочів, вставай!»
Admin
Фото: НУС

03.09.2014 року

Ми, учасники загальнозолочівського віча «Золочів, вставай!» схвильовані і обурені діями сепаратистів на Сході та Півдні України, в Донецькій і Луганській областях, які підтримані діями Російської Федерації. Це неоголошена війна проти України.

Ми гордимося мужністю і героїзмом наших українських воїнів, які боронять цілісність та незалежність нашої Вітчизни на фронтах неоголошеної війни.

Розуміємо, що для перемоги необхідно об’єднати зусилля всієї української нації, тому що нам, незалежно від місця проживання, віку, партійної чи конфесійної приналежності загрожує смертельна небезпека.

Заслухавши інформацію про події на фронтах війни, подану у виступах командирів військових частин, полковників М. Кулика, Ю. Примаченка, міського голови м. Золочева І. Гриньківа, учасників бойових дій, дружин та матерів мобілізованих, ми вирішили:

– звернутися до мешканців міста та району із пропозицією надати грошову та матеріальну допомогу не через посередників, а безпосередньо у військові частини, які дислоковані у м. Золочеві і військовослужбовці яких ведуть бойові дії на Сході та Півдні України.

Пункт збору знаходиться у в/ч 3007 на вул. Січових Стрільців, 2 у м. Золочеві;

– розпочати на базі громадського формування «Міська варта» військову підготовку боєздатних громадян м. Золочева з метою несення служби з охорони громадського порядку та охорони життєзабезпечуючих об’єктів на території міста та району;

– запропонувати священикам, незалежно від конфесій, педагогам, учням та студентам шкіл, ліцеям, коледжам на території Золочівського району морально і духовно підтримати українських воїнів в листах, проповідях, зверненнях тощо;

– координацію роботи з виконання цієї резолюції покласти на виконком Золочівської міської ради;

– кожного тижня інформацію про хід виконання резолюції висвітлювати у ЗМІ та на сайті міської ради.

Резолюція віче прийнята учасниками одноголосно.

Слава Україні! Героям слава!

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.