Резолюція загальнозолочівського віча «Золочів, вставай!»

nus.in.ua, 6 вересня 2014, 00:52
0
617
Роздрукувати
Резолюція загальнозолочівського віча «Золочів, вставай!»

03.09.2014 року

Ми, учасники загальнозолочівського віча «Золочів, вставай!» схвильовані і обурені діями сепаратистів на Сході та Півдні України, в Донецькій і Луганській областях, які підтримані діями Російської Федерації. Це неоголошена війна проти України.

Ми гордимося мужністю і героїзмом наших українських воїнів, які боронять цілісність та незалежність нашої Вітчизни на фронтах неоголошеної війни.

Розуміємо, що для перемоги необхідно об’єднати зусилля всієї української нації, тому що нам, незалежно від місця проживання, віку, партійної чи конфесійної приналежності загрожує смертельна небезпека.

Заслухавши інформацію про події на фронтах війни, подану у виступах командирів військових частин, полковників М. Кулика, Ю. Примаченка, міського голови м. Золочева І. Гриньківа, учасників бойових дій, дружин та матерів мобілізованих, ми вирішили:

– звернутися до мешканців міста та району із пропозицією надати грошову та матеріальну допомогу не через посередників, а безпосередньо у військові частини, які дислоковані у м. Золочеві і військовослужбовці яких ведуть бойові дії на Сході та Півдні України.

Пункт збору знаходиться у в/ч 3007 на вул. Січових Стрільців, 2 у м. Золочеві;

– розпочати на базі громадського формування «Міська варта» військову підготовку боєздатних громадян м. Золочева з метою несення служби з охорони громадського порядку та охорони життєзабезпечуючих об’єктів на території міста та району;

– запропонувати священикам, незалежно від конфесій, педагогам, учням та студентам шкіл, ліцеям, коледжам на території Золочівського району морально і духовно підтримати українських воїнів в листах, проповідях, зверненнях тощо;

– координацію роботи з виконання цієї резолюції покласти на виконком Золочівської міської ради;

– кожного тижня інформацію про хід виконання резолюції висвітлювати у ЗМІ та на сайті міської ради.

Резолюція віче прийнята учасниками одноголосно.

Слава Україні! Героям слава!

ТЕГИ: Золочів, віче, газета, 40 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама