Велич їхнього подвигу

nus.in.ua, 29 серпня 2014, 01:14
0
543
Роздрукувати
Велич їхнього подвигу

Кожна хвилина, кожна година там минає швидко, але почуття небезпеки там є завжди. Навіть, якщо лягаєш відпочивати, не спиш, а, як заєць в полі, дрімаєш. Там постійне хвилювання  за своїх друзів, бійців, командирів, за кожну людину, яка поруч з тобою. Це – війна…

14 серпня у Навчальному центрі Національної гвардії України зустрічали трьох  членів екіпажу БТР капітана Андрія Лізовенка, сержантів Ігоря Побігушка та Костянтина Околіту, які перебували в  зоні АТО більше 48 діб. 

– Ми звикли, що у нас, коли відбувається ротація, то 50–60 чоловік приїжджає, – говорить начальник Навчального центру Національної гвардії України, полковник Михайло Кулик. –  Сьогодні ми раді зустрічати цих трьох людей – це екіпаж БТР, який зміг вистояти більше 48 діб під шквальним вогнем і повернувся живим додому. Ще у нас є два екіпажі, які знаходяться  в зоні АТО. Зараз просто немає фізичної можливості їх замінити. Але ми надіємося, що в ході переможних боїв, наших українських сил, вони зможуть покинути зону АТО і ми так само будемо їх зустрічати…

А вже 18 серпня прибув наступний екіпаж БТР, у складі якого старший сержант Петро Гарматюк, старший лейтенант Олег Мівшук, прапорщик Євген Можаєв.

З нагоди прибуття військовослужбовців після успішного виконання бойових завдань у стіни рідної військової частини вітали їх вкраїнським короваєм, квітами та оваціями. Так вітають справжніх героїв.

Екіпаж перебував у надзвичайно складних умовах, чоловіки щодня ризикували життям, захищаючи українські кордони.

Вітали прибулих героїв заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький, міський голова міста Золочева Ігор Гриньків, голова районного Товариства «Просвіта» Олександра Юськевич, рідні, бизькі, товариші по службі.

– Вже вкотре ми зустрічаємось тут, на цьому плацу, із тривогою і радістю, – звернувся до присутніх  міський голова Ігор Гриньків. – З радістю, бо усі наші хлопці повертаються живими і неушкодженими. З тривогою, бо знаємо, що Львівщина втратила 56 своїх кращих синів. Ще шестеро чоловік перебувають у полоні. Не знаходжу інших слів, як подяка за мужність, за героїзм. Дякую їхнім рідним та командирам, які особисто показують власним прикладом, як потрібно любити Україну. Дякую Вам. Низький уклін Вам від всієї громади за те, що бороните нашу незалежність, наш суверенітет.

Також від імені жителів Золочівщини до військових звернувся Роман Сухецький:

– Щиро вітаю воїнів, які прибули із зони АТО. Дякую Вам за те, що достойно виконували свій військовий обов’язок. Дякую Вам за ваш приклад. Приклад героїзму, приклад мужності, приклад справжнього патріотизму. Дякую рідним за те, що вмієте чекати. Дякую командуванню за вміле керівництво і за те, що їхні підлеглі повернулись цілими і неушкодженими.

Як розповів начальник Навчального центру Національної гвардії України, полковник Михайло Кулик, у цей день у складі бронегрупи частина військовослужбовців виїхала у зону проведення АТО. Ще частина військових виїхала для проходження параду до Дня незалежності у Київ. Готуються екіпажі БТР, які незабаром відбудуть у зону бойових дій. Михайло Вікторович також зазначив, що мужності жодному із військових не бракує і саме це має стати запорукою нашої перемоги.

 Самі ж герої зі сльозами на очах раділи поверненню додому, до рідних. Раділи, що знову зустрілись із товаришами по службі. Кожен з них розуміє, що найдорожче це воля і мир. І в кожного з них є те, чого немає у ворога, – патріотизм, дух волі, любов до рідної землі, блиск в очах і злість до ворогів держави. Перемога буде за нами.

Леся Горгота

ТЕГИ: АТО, газета, 38 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама