Щоб татко швидше повернувся і щоб закінчилась війна

nus.in.ua, 21 серпня 2014, 01:51
0
857
Роздрукувати
Щоб татко швидше повернувся і щоб закінчилась війна

Близько півтора місяця тому наш часопис писав про єдиного з депутатів  Золочівської районної ради Андрія Піку, який зголосився їхати добровольцем на Схід, щоб захищати державу від ворога. Коли спілкувалась із ним перед від’їздом, зрозуміла, що цей чоловік рішення прийняв і не змінить його. А ще очевидними були його слова про те, що у цей складний для України час біля військкоматів має стояти черга.

Минулої суботи міський голова міста Золочева Ігор Гриньків разом із керівником громадської організації «Об’єднання Самопоміч» Вікторією Шумаковою завітав до дружини Андрія Піки Світлани та його синів Олега та Ігорчика.

Дев’ятирічний Олег тепер голова сім’ї, тепер він має опікуватись мамою та маленьким Ігорчиком, якому немає і двох років. Він усе розуміє, просить Бога, щоб татко швидше повернувся, щоб війна закінчилась, проте сліз його не побачите. Олежик знає, що має бути сильним, як батько, а він ніколи не плаче.

Мужньо тримається і дружина Андрія Світлана, яка щодня намагається зв’язатись із чоловіком, щоб хоча б слово почути та знати, що він живий і з ним все гаразд. Хоча, розповідає, не завжди вдається поговорити, бо у телефоні лунають постріли і вона розуміє, – не час…

– Звісно, ми обговорювали це, – розповідає вона. – Розмова вийшла короткою, без геройства і без паніки: «У всі часи жінки народжували, а чоловіки воювали, – сказав він. – І не треба робити з цього трагедії. Захищати свою землю – обов’язок чоловіка. Воювати не хочу, але маю двох синів і колись їм доведеться пояснювати, де я був у цей час. А зараз пояснюю їм я, де їхній татко. Вірю, що все закінчиться і мій чоловік повернеться додому. Інакше не може бути…».

– Андрій – це мій товариш, – розповідає Ігор Михайлович. – А ще він дуже хороший водій, завжди відгукувався на громадські ініціативи, часто жертвуючи своїм особистим часом, власними справами. В інтересах громади нашого міста неодноразово їздив у Київ. Коли розпочались бойові дії на Сході, він відчув, що його місце там, він має захищати державу. Така його позиція гідна депутата, патріота.

Вікторія Шумакова, спілкуючись із Світланою Пікою, запропонувала підтримку у сфері соціального захисту і не тільки.

 – Розумію, що зараз не час для розмов. Родини тих, хто воює на Сході, потребують соціального захисту, підтримки моральної, а часто і матеріальної. Зараз маємо робити все для того, щоб вони знали і розуміли, що вони не самі, щоб не залишались наодинці із своїми проблемами і потребами. Вони залишились без опіки найближчих їм людей.

Леся ГОРГОТА

 Фото автора

На фото: Вікторія Шумакова, керівник "Об'єднання Самопоміч", дружина Андрія Піки Світлана із синами Олежиком та Ігорчиком, Ігор Гриньків, міський голова  Золочева

ТЕГИ: АТО, Гриньків, газета, 37 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама