Новини Золочівщини
15:58, 14 серпня 2014
1343
0

Навчальний центр на сторожі правопорядку та безпеки

Навчальний центр на сторожі правопорядку та безпеки
Admin
Фото: НУС

Вже третій місяць поспіль особовий склад Навчального центру Національної гвардії України виконує службово-бойові завдання в зоні проведення антитерористичної операції.

 Після довготривалого виконання завдань, щодо забезпечення пропускного режиму на блокпосту поблизу м. Слов’янськ, з метою недопущення проникнення в місто незаконних озброєних груп, провезення зброї та боєприпасів, військовослужбовці були передислоковані в АТЦ Національної гвардії України. 

Цілодобово офіцери, прапорщики та військовослужбовці за контрактом пліч-о-пліч виконують завдання із забезпечення безпеки та охорони містечка, попередження проникнення диверсійно-розвідувальних груп сепаратистів, здійснюють суворий пропускний режим.

Незважаючи на нестерпну спеку, воїни сумлінно та гідно виконують поставлені перед ними завдання. Адже від якісного виконання службово-бойових завдань залежить спокій та можливість відновлення сил усіх військовослужбовців Національної гвардії України розташованих у польовому таборі.

Великого морального піднесення їм надають повідомлення про досягнення сил АТО, щодо звільнення українських населених пунктів від сепаратистів.

 За час залучення особового складу Навчального центру Національної гвардії України у проведенні АТО вже стало доброю традицією серед військовослужбовців на загальному шикуванні вітати іменинників з днем народження, тим самим піднімати їх бойовий дух. Бажати їм щастя, здоров’я, сімейного благополуччя та щасливого повернення додому, до сім’ї.

Майор Роман Сидорович

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.