Навчальний центр на сторожі правопорядку та безпеки

nus.in.ua, 14 серпня 2014, 15:58
0
507
Роздрукувати
Навчальний центр на сторожі правопорядку та безпеки

Вже третій місяць поспіль особовий склад Навчального центру Національної гвардії України виконує службово-бойові завдання в зоні проведення антитерористичної операції.

 Після довготривалого виконання завдань, щодо забезпечення пропускного режиму на блокпосту поблизу м. Слов’янськ, з метою недопущення проникнення в місто незаконних озброєних груп, провезення зброї та боєприпасів, військовослужбовці були передислоковані в АТЦ Національної гвардії України. 

Цілодобово офіцери, прапорщики та військовослужбовці за контрактом пліч-о-пліч виконують завдання із забезпечення безпеки та охорони містечка, попередження проникнення диверсійно-розвідувальних груп сепаратистів, здійснюють суворий пропускний режим.

Незважаючи на нестерпну спеку, воїни сумлінно та гідно виконують поставлені перед ними завдання. Адже від якісного виконання службово-бойових завдань залежить спокій та можливість відновлення сил усіх військовослужбовців Національної гвардії України розташованих у польовому таборі.

Великого морального піднесення їм надають повідомлення про досягнення сил АТО, щодо звільнення українських населених пунктів від сепаратистів.

 За час залучення особового складу Навчального центру Національної гвардії України у проведенні АТО вже стало доброю традицією серед військовослужбовців на загальному шикуванні вітати іменинників з днем народження, тим самим піднімати їх бойовий дух. Бажати їм щастя, здоров’я, сімейного благополуччя та щасливого повернення додому, до сім’ї.

Майор Роман Сидорович

ТЕГИ: Слов’янськ, АТО, газета, 36 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама