Новини Золочівщини
15:41, 14 серпня 2014
1279
0

"Присягаю ніколи не зрадити Українському народові"

Admin
Фото: НУС

2 серпня у Навчальному центрі Національної гвардії України, що дислокується у місті Золочеві молоді бійці складали присягу на вірність українському народу. В урочистій обстановці, зі зброєю в руках, біля Бойового прапора військової частини, перед строєм командирів і воїнів з хвилюванням у голосі звучали слова: «Урочисто клянусь народу України завжди бути вірним і відданим йому… Присягаю ніколи не зрадити Українському народові!».

Начальник Навчального центру Національної гвардії України полковник Михайло Кулик привітав молодих воїнів із урочистим і відповідальним днем у їхньому житті.

– Я вітаю особовий склад, який сьогодні склав присягу  на вірність українському народу, а весь Навчальний центр Національної гвардії із поповненням військових рядів. Зберігайте та примножуйте славні традиції Національної гвардії України. Слава Україні!

Напутні слова також звучали і від голови ветеранської організації військової частини Олександра Дацишина:

– Шановні воїни Національної гвардії України! Ви сьогодні прийняли військову присягу на честь, вірність незалежній Україні. Дозвольте мені від імені тих, хто пройшов горнила війни, жорстокі випробування в Афганістані та інших гарячих точках світу, хто жертвуючи життям і здоров’ям, ліквідовував аварію на ЧАЕС, сердечно привітати Вас із цим днем. Ми надіємся, що Ви чесно і добросовісно будете виконувати свій конституційний обов’язок, дотримуватись військової присяги, вимог статутів, наказів командирів, свято берегти і примножувати історико-патріотичні і службові бойові традицій українського народу.

На завершення о. Андрій відслужив Молебень та помолився за мир в Україні та тих воїнів, які зараз перебувають на передовій, захищаючи нашу державу.

Усвідомлення молодими воїнами їхнього військового обов’язку сьогодні є безперечним, адже кожного із цих молодих хлопців тривожить майбутнє України. Після складання присяги вони проходитимуть навчання у Навчальному центрі Національної гвардії України. Вітаючи у цей день військових, усім найбільше хотілось побажати майбутнім захисникам українського народу мирної служби.

Леся ГОРГОТА 

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.