"Присягаю ніколи не зрадити Українському народові"

nus.in.ua, 14 серпня 2014, 15:41
0
550
Роздрукувати

2 серпня у Навчальному центрі Національної гвардії України, що дислокується у місті Золочеві молоді бійці складали присягу на вірність українському народу. В урочистій обстановці, зі зброєю в руках, біля Бойового прапора військової частини, перед строєм командирів і воїнів з хвилюванням у голосі звучали слова: «Урочисто клянусь народу України завжди бути вірним і відданим йому… Присягаю ніколи не зрадити Українському народові!».

Начальник Навчального центру Національної гвардії України полковник Михайло Кулик привітав молодих воїнів із урочистим і відповідальним днем у їхньому житті.

– Я вітаю особовий склад, який сьогодні склав присягу  на вірність українському народу, а весь Навчальний центр Національної гвардії із поповненням військових рядів. Зберігайте та примножуйте славні традиції Національної гвардії України. Слава Україні!

Напутні слова також звучали і від голови ветеранської організації військової частини Олександра Дацишина:

– Шановні воїни Національної гвардії України! Ви сьогодні прийняли військову присягу на честь, вірність незалежній Україні. Дозвольте мені від імені тих, хто пройшов горнила війни, жорстокі випробування в Афганістані та інших гарячих точках світу, хто жертвуючи життям і здоров’ям, ліквідовував аварію на ЧАЕС, сердечно привітати Вас із цим днем. Ми надіємся, що Ви чесно і добросовісно будете виконувати свій конституційний обов’язок, дотримуватись військової присяги, вимог статутів, наказів командирів, свято берегти і примножувати історико-патріотичні і службові бойові традицій українського народу.

На завершення о. Андрій відслужив Молебень та помолився за мир в Україні та тих воїнів, які зараз перебувають на передовій, захищаючи нашу державу.

Усвідомлення молодими воїнами їхнього військового обов’язку сьогодні є безперечним, адже кожного із цих молодих хлопців тривожить майбутнє України. Після складання присяги вони проходитимуть навчання у Навчальному центрі Національної гвардії України. Вітаючи у цей день військових, усім найбільше хотілось побажати майбутнім захисникам українського народу мирної служби.

Леся ГОРГОТА 

ТЕГИ: присяга, Золочів, воїн, газета, 36 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама