Новини Золочівщини
12:58, 30 серпня 2014
1345
0

Бути вірним українському народу

Бути вірним українському народу
Admin
Фото: НУС

23 серпня вісім військовослужбовців Навчального центру Національної гвардії України присягнули на вірність українському народу.

Ця особлива подія для них та їхніх рідних співпала з Днем Державного прапора України. Урочисті заходи розпочались із підняття Державного прапора під звуки Державного гімну України. Начальник Навчального центру Національної гвардії України, полковник Михайло Кулик привітав усіх із знаменною подією у їхньому житті і закликав їх з честю та гідністю виконувати свій військовий обов’язок:

– Кожен військовий, складаючи військову присягу, бере до рук зброю, що символізує довіру народу. Переконаний, що Ви всі будете виявляти мужність, витримку, компетентність під час служби, зберігаючи та примножуючи славні традиції Національної гвардії України. Я вдячний Вам за те, що у Вас вистачило духу, витримки та мужності у цей складний час прийняти таке відповідальне рішення і стати на службу українському народу та нашій державі. Хочу побажати Вам здоров’я, добра, благополуччя, успішного виконання усіх бойових завдань. Вітаю Вас з прийняттям військової присяги. Слава Україні!

До слів привітань приєднався ветеран військової частини підполковник у відставці Іван Купенко:

– У Вашому житті сталась історична подія. Ви прийняли присягу на вірність свому народу у лавах Національної гвардії України. Захищати Батьківщину – це велика честь і гордість. Бажаю Вам бути достойними та мужніми захисниками України. В щасливу путь!

– Ви сьогодні зголосилися стати на захист нашої держави, – звернувся до ососбового складу отець Юрій Галабуда. – Ви прийняли присягу у дуже не простий час, час, коли за цю присягу молоді хлопці кладуть на вівтар своє життя. Вони сьогодні проявляють свою готовність. Готовність служити, захищати, любити. Любити свою сім’ю, свій прапор, свою державу. Пригадуються часи гоніння християн… Часи вернулись. Але тепер гонять все українське. А те українське нам любе, б’ється в наших грудях, тече в наших жилах. Маємо бути гідними і добрими захисниками. Це є богоугодна справа. Нехай Господь Бог дасть Вам терпеливість, витривалість і любов до своєї Батьківщини та своєї служби.

Також о. Юрій поблагословив військовослужбовців на добрі починання у службі та окропив усіх свяченою водою. А ще у цей святковий день особовий склад Навчального центру взяв участь у заходах, присвячених Дню Державного прапора України. На Вічевій площі, під урочисте виконання Державного гімну України військовим оркестром, було  урочисто піднято Державний прапор України, як символ стійкості та незламності українського народу в боротьбі за незалежність та цілісність нашої держави.

  Леся ГОРГОТА

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.