Новини Золочівщини
12:23, 07 серпня 2014
1550
0

Так виглядатиме перехрестя Тернопільська–Чорновола–Труша

Так виглядатиме перехрестя Тернопільська–Чорновола–Труша
Admin
Фото: НУС

25 липня міський голова міста Золочева Ігор Гриньків провів нараду з обговорення організації дорожнього руху на перехресті вул. Тернопільської–Чорновола–Труша за участю інженера-будівельника міської ради Тараса Куйбіди, директора Золочівської автошколи ТСОУ Петра Бутина, інспектора ВДАІ з обслуговування Золочівського району Олега Смалюха. У ході зустрічі було обговорено практичні аспекти реалізації проекту з користю і для водіїв, і для пішоходів.

Тарас Куйбіда, інженер-будівельник Золочівської міської ради:

– Зараз тривають роботи із капітального ремонту аварійного моста на вулиці Тернопільській. Паралельно Золочівською міською радою із залученням відповідних фахівців розробляється проект організації дорожнього руху на перехресті вул. Тернопільської – Чорновола – Труша. На даному перехресті запропоновано  влаштувати кільцеву розв’язку з головним рухом на кільці для зниження швидкості руху водіїв перед небезпечною ділянкою дороги. При обговоренні було внесено ряд пропозицій, а саме: влаштування велосипедних доріжок та пішохідного переходу на вул. Тернопільській. Після доопрацювання проекту будемо приступати до влаштування вищевказаної розв’язки.

Петро Бутин, директор Золочівської автошколи ТСОУ:

– За останні кілька років кількість автомобілів значно збільшилась, та й вік водіїв значно молодший. Ми всі розуміємо, що ця ділянка шляху є ще й небезпечною тому, що поруч знаходиться школа.  З огляду на те, як це є і як воно буде, хочу сказати, що такий крок є необхідним, адже убезпечить і водіїв, і пішоходів, значно зменшиться аварійність. З практики знаю, що саме на цьому перехресті часто виникають неоднозначні ситуації, коли водій слідкуючи за одним напрямком, наражається на небезпеку з іншого. Не швидкість автомобілів, а цінність людського життя має бути основою транспортної політики нашого міста. Як бачимо, проектом продумано, як тут переходитимуть пішоходи, як переїжджатимуть автомобілі. І якщо задля безпечного переходу людей потрібно провести розподіл смуг і встановити відповідні знаки – це потрібно зробити. Бо життя людей важливіше за швидкість та пропускну здатність.

Олег Смалюх, інспектор ВДАІ з обслуговування Золочівського району:

– На даному відрізку дороги вчасно зреагувати водієві дуже складно. З іншого боку, культура водіння у нас ще далека до цивілізованої. Підвищення штрафів за порушення правил і посилення контролю дорожнього руху з боку ДАІ кардинально ситуацію не змінили. Щоб зменшити аварійність потрібно мінімізувати самі можливості зіткнень, як з пішоходами, так і з іншими транспортними засобами, що і намагається зробити Золочівська міська рада. Для цього, перш за все, потрібні транспортні розв'язки. Втіливши у життя цей проект, ми зможемо підвищити безпеку і водіїв, і пішоходів, значно зменшиться аварійність на вказаній ділянці.

Учасники наради зійшлися на думці, що кільцева розв’язка на даному перехресті  – оптимальне вирішення для безпеки дорожнього руху.

Леся ГОРГОТА

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.