Новини Золочівщини
23:25, 12 серпня 2014
1457
0

На мості буде велосипедна доріжка та острівок безпеки

На мості буде велосипедна доріжка та острівок безпеки
Admin
Фото: НУС

Минулої п‘ятниці, 1 серпня відбулась робоча нарада з питань реконструкції моста на вул. Тернопільській у м. Золочеві. В нараді взяли участь: заступник міського голови Богдан Рибаха, директор інституту Львівкомундорпроект Богдан Горин, виконроб ШРБУ-65 Орест Панчук, інженер-будівельник Золочівської міської ради Тарас Куйбіда. В процесі обговорення було прийнято рішення по корегуванню існуючого робочого проекту, а саме, проектом передбачили: влаштування вуличного освітлення на перехресті; передбачити  закрити водовідведення; влаштування острівка безпеки; передбачити велосипедну доріжку; у зв’язку із передбаченим кільцевим рухом на перехресті передбачити зміну розміток та безпеку руху; включити заміну асфальтобетонного покриття на більш довговічне з гранітних порід.

Розповідає заступник міського голови Золочева Богдан Рибаха:

 –        Розпочато будівельні роботи по капітальному ремонту моста на вул. Тернопільській. Цей міст, був збудований ще у 1937 році, а у 1944 році, під час Другої світової війни міст був зруйнований попаданням авіаційної бомби. Невдовзі, вже у 1945 році міст було відремонтовано. Продовж тривалого часу експлуатації моста конструкції втратили свої технічні властивості і виникла гостра необхідність у капітальному ремонті. Від цього часу і до сьогодні жодних будівельних робіт по мосту не проводилось. У 2013 році під час проведення робіт по благоустрою русла річки Млинівки, було виявлено значне пошкодження конструкцій. В наслідок цього було проведено обстеження моста за участю спеціалістів інституту Львівкомундорпроект. Вони встановили, що міст знаходиться в аварійному стані, і є гостра необхідність в капітальному ремонті. Враховуючи висновки комісії було прийняте рішення виготовити проектно-кошторисну документацію на проведення капітального ремонту моста на вул. Тернопільській. Після чого рішенням сесії Золочівської міської ради було виділено кошти в сумі 540 тисяч гривень. Будівельні роботи по ремонту моста проводить ШРБУ-65. Оскільки ділянка дороги руху автотранспорту на вул. Тернопільській, Труша, В. Чорновола та по мосту є небезпечною для руху пішоходів та водіїв проектом передбачено облаштування безпечної зони переходу пішоходів на мосту та визначено розв’язку транспорту на перехресті вищезазначених вулиць.

Під час проведення демонтажних робіт на мості демонтовано бруківку із базальтового каменя та передано на зберігання в Навчальний центр Національної Гвардії України.

Завершення капітального ремонту моста згідно з графіком будівництва планується на вересень.

Крок за кроком зробимо наш Золочів ще кращим, безпечнішим для жителів та гостей міста.

Наталія ГУРСЬКА

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.