Веселі канікули з Богом

nus.in.ua, 30 липня 2014, 21:29
0
865
Роздрукувати

Літо – це найулюбленіша пора року  усіх дітлахів. Тепле сонечко, безліч вільного часу та веселі розваги на свіжому повітрі щодня. Літній час – це одна із найкращих можливостей не тільки для відпочинку, а й для знайомств та проведення часу із користю. А що може бути кращим варіантом, аніж дитячі табори?

У наш час є широкий вибір закладів для літнього відпочинку дитини. Окрім спортивних, оздоровчих і тематичних, є ще й релігійні, котрі, на жаль, не користуються великою популярністю або ж є маловідомими. Існує  думка, що «молитва та церква» – це єдине, що можна побачити у таборах такого типу. Проте ця думка є помилковою. Такий відпочинок можна назвати універсальним, як для душі, так і для тіла. Звичайно, молитва є невід’ємною частиною таких заходів, проте спортивні ігри, майстер-класи, запальні танці – усе це теж не відходить на задній план.

«Веселі канікули з Богом» – це табір релігійного спрямування, котрий існує вже третій рік поспіль при церкві ЧСВВ у Золочеві. Зокрема, один із засновників таких заходів – о. Матей Дзюрбан зазначає, що із кожним роком приємно пересвідчуватись у тому, що все більше і більше дітей бере участь у таборі. До прикладу, цьогоріч було заповнено понад 200 анкет, тому навіть доводилось створювати додаткові загони. Тішить і те, що до волонтерської діяльності було задіяно понад 30 аніматорів, котрі виявили добровільне бажання працювати з дітьми. Окремі з них навіть отримали спеціальні сертифікати, що засвідчують їхню кваліфікованість.

«Табір триває протягом тижня і  зорієтований на дітей віком від 7 до 14 років, – розповідає старший аніматор Людмила Нижник, – саме цей вік є важливими у формуванні певних поглядів та світосприйняття, як і малечі, так і підлітків». І справді, у таборі діти не лише вчаться любити Бога, а й проявляти повагу та підтримку до ближнього. О 10 годині – молебень, де традиційно діти молились за мир в Україні, далі – банси (рухливі та запальні танці), пісні, катехизація, котру проводили отці та сестри Василіан, згодом – майстер-класи, де кожен мав змогу зробити власний шедевр, і на завершення дня – всіма улюблена «Велика гра», котра вимагала командної роботи у пошуку скарбів чи солодких призів. Традиційною стала поїздка у Пліснеський монастр, поблизу с. Підгірці. Це історичне і досить давнє місце, де навіть відбувались зцілення і чудотворні явління. Кожен мав змогу попросити у Бога ласки та добра для усієї родини. З собою діти привезли чимало ігор, пісень і танців, загалом, день був справді насичений та неповторний.

На Божественну літургію у неділю, діти та аніматори одягли вишиванки. Всі учасники табору та їх батьки об’єднались серцями у спільній молитві. Окрім того, була організована виставка дитячих робіт, котрі вони встигли виготовити впродовж тижня. Завершився останній день традиційними бансами та усмішками на обличчях дітей і дорослих.

Приємно зазначити те, що табір продовжує своє існування і з радістю приймає усіх дітей до своєї великої родини. Хочеться висловити велику подяку усім небайдужим людям, котрі приймали участь у «Веселих канікулах». Без сумніву, відкидайте усі стереотипні думки про табори такого спрямування. Це справді веселий, корисний і незабутній  час для Ваших дітей, сповнений численними враженнями і яскравими подіями.  Тут ніколи не буває сумно.

 

Соломія КУЛІШКО 

ТЕГИ: канікули, літо, газета, 34 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама