Новини Золочівщини
03:01, 10 липня 2014
1655
0

Права дитини у державі

Права дитини у державі
Admin
Фото: НУС

З нагоди Дня Конституції  фахівці із соціального роботи Золочівського районного центру соціальних служб для сім’ї,  дітей та молоді провели із школярам 5–7-х класів відкритий тренінг.

У тематичну забавку вдалося пограти дітлахам, котрі відпочивають у таборі "Сокіл", що поблизу с. Сасів, 27 червня. Зокрема, вони познайомилася із нормативними поняттями Конституції та закону в інтерактивній формі вікторини. Зустріч психологів із дітлахами – забава невиняткова, проте символічна. Такі заходи у таборі працівники служби проводять двічі на тиждень. Цієї п’ятниці захід мав тематичне спрямування: пояснити які права має дитина у державі. Пояснювали школярам значення Дня Конституції України Мирослава Ярова, Уляна Жмурко, Марія Толочна, Павло Костевський.

 

 

 

Самі ж дітлахи мали можливість взяти участь у конкурсах та поспілкуватися із соціальними фахівцями. Вони активно відповідали на запитання вікторини-тесту, в командах складали головоломки та малювали омріяний табір. У кожному змаганні-грі визначили переможців та вручили невеличкі призи. Отримали заряд позитивного настрою і діти, і соціальні фахівці, що безпосередньо виконують соціальну роботу у м. Золочеві та районі, а також проводять подібні заходи для дітей.


Наталя Янішевська

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.