Права дитини у державі

nus.in.ua, 10 липня 2014, 03:01
0
985
Роздрукувати
Права дитини у державі

З нагоди Дня Конституції  фахівці із соціального роботи Золочівського районного центру соціальних служб для сім’ї,  дітей та молоді провели із школярам 5–7-х класів відкритий тренінг.

У тематичну забавку вдалося пограти дітлахам, котрі відпочивають у таборі "Сокіл", що поблизу с. Сасів, 27 червня. Зокрема, вони познайомилася із нормативними поняттями Конституції та закону в інтерактивній формі вікторини. Зустріч психологів із дітлахами – забава невиняткова, проте символічна. Такі заходи у таборі працівники служби проводять двічі на тиждень. Цієї п’ятниці захід мав тематичне спрямування: пояснити які права має дитина у державі. Пояснювали школярам значення Дня Конституції України Мирослава Ярова, Уляна Жмурко, Марія Толочна, Павло Костевський.

 

 

 

Самі ж дітлахи мали можливість взяти участь у конкурсах та поспілкуватися із соціальними фахівцями. Вони активно відповідали на запитання вікторини-тесту, в командах складали головоломки та малювали омріяний табір. У кожному змаганні-грі визначили переможців та вручили невеличкі призи. Отримали заряд позитивного настрою і діти, і соціальні фахівці, що безпосередньо виконують соціальну роботу у м. Золочеві та районі, а також проводять подібні заходи для дітей.


Наталя Янішевська

ТЕГИ: табір, сокіл, газета, 31 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама