Новини Золочівщини
03:15, 03 січня 2014
1502
0

Голосочки, як дзвіночки

Голосочки,  як дзвіночки
Admin
Фото: НУС

Ви уявляєте себе на сцені Львівської опери? Та не просто постояти або побігати. А бути учасником гала-концерту Всеукраїнського конкурсу «Різдвяні канікули»! А ось дівчата з фольклорного ансамблю «Животоки» Золочівського Центру дитячої та юнацької творчості Юлія Фітель, Катя Берегуля, Марічка Чепелюк, Віка Бойко, Юлія Вельган, Христина Ониськів, Юлія Купин, Марта Вітязь, Софія Решітник, Софія Боднар та їх керівник Ольга Чепелюк дуже хвилюються, але ретельно  готуються до такого дійства 10 січня 2014 року. Адже вони вибороли почесне третє місце в конкурсі, бо ж у них голосочки, як дзвіночки.


«У цьому ж конкурсі взяв участь танцювальний колектив центру «Дивограй». А вже в телеконкурсі «Галицька фортуна» наш «Дивограй» (керівник Марія Марчук) і ще один танцювальний колектив «Марічка» (керівник Марія Грицонів) зайняли другі місця у своїх номінаціях», – розповідає директор ЦДЮТ Ольга Петришин.


Невичерпним джерелом творчого натхнення впродовж віків залишається «Попелюшка». Ось і учасники музично-драматичного гуртка ЦДЮТ під керівництвом Уляни Буртняк вирішили свої перші творчі кроки у театральному мистецтві зробити саме на королівському балу неперевершеної Попелюшки. Анастасія Лабаз, Максим Смолінський, Софія Салабай, Вікторія Захарчук, Діана Мацедонська, Софія Наконечна, Аснастасія Забитівська, Христина Гайдар, Юрій Олійник, Ростислав Винничук, Вікторія Ковалишин вже знають, як відповідально і хвилююче вести глядача в чарівний світ казки.


Але над підготовкою вистави працювали не лише артисти. Сценічне оформлення, яскраві костюми, музичний супровід  допомогли акторам створити казкову атмосферу та ввести глядача у світ прекрасного. Саме тут проявились таланти та майстерність учасників гуртків крою і шиття (керівник Наталія Твердохліб) та образотворчого гуртка (керівник Оксана Кирилова), котрі допомогли пошити сценічні костюми та оформити казкові декорації.

 


 А новорічно-різдвяне привітання, предвічна українська коляда, щирі віншування вже лунають на святкових зустрічах у прекрасному виконанні  фольклорного ансамблю «Животоки» ЦДЮТ. 

Ось так плавно, у творчих пошуках 2013 рік – рік дитячої творчості передає естафету року 2014. Хоч він і не матиме такого високого пафосного титулу, але дитячої творчості у нинішньому році буде аж ніяк не менше. Бо дуже талановиті наші золочівські діти.

Ірина ДОМАРЕЦЬКА

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.