Новини Золочівщини
11:49, 30 січня 2014
1241
0

ПОБАЧИТИ СПРАВЖНЬОГО АСТРОНАВТА

ПОБАЧИТИ СПРАВЖНЬОГО АСТРОНАВТА
Admin
Фото: НУС

Директор Золочівського центру дитячої та юнацької творчості Ольга Петришин розповіла нам про успіхи вихованців зразкового гуртка «Образотворче мистецтво», яким керує Оксана Кирилова.

Михайлик Горин здобув перше місце у Міжнародному конкурсі малюнків «Мій космічний корабель». Конкурс проводив Космічний Центр світового масштабу у Колорадо-Спрінгсі (США) у віковій категорії 5-6 років. Робота Михайлика була відібрана разом з роботами 24 міжнародних переможців із 7100 конкурсних робіт, які представляли 54 країни світу і 43 Американських штати.

Юний переможець отримає приз поштою. Це буде свідоцтво й стрічка переможця, персоніфікована автографом астронавта і приз. Всі переможці та їхні сім'ї запрошені відвідати 30-ий Космічний Симпозіум, який відбудеться 19-22 травня в Колорадо-Спрінгсі, щоб розглянути роботи переможців та обрати єдиного переможця і отримати премію Космічного Центру, також здійснити поїздку по Boeing Exhibit Center і мати можливість зустрітись з справжнім астронавтом.

У міжнародному он-лайн конкурсі дитячих робіт, який щоквартально проходить в США в інтернет-галереї дитячих малюнків «PicassoArtContest», у січні 2014 року юні Марічка Чепелюк (вікова категорія 7-8 років) та Михайлик Горин (вікова категорія 5-6 років) отримали від організаторів конкурсу високі статуси «золотих талантів». У конкурсі брали участь представники із 24 країни світу. Цікаво, що сайт з художніми роботами відвідали жителі 123 країн світу. Щоб переглянути роботи, потрібно зареєструватись на цьому сайті.

А нещодавно журі Всеукраїнського конкурсу на кращий дитячий малюнок «Олімпійська листівка» визначило переможців серед учнівської молоді України. Понад 100 тисяч дітей та молоді взяли участь у цьому конкурсі. На фінальний тур, який відбувся у Києві відібрано 78 робіт. Вихованка зразкового гуртка «Образотворче мистецтво» Наталія Карабін (у віковій категорії 10-14 років) отримала почесне І місце серед 9 номінантів у трьох вікових категоріях.

В обласному конкурсі для учнівської молоді «Зроби правильний вибір» у номінації «Малюнок «Наркотикам – Ні!» золочів‘янка Світлана Тихоліз (молодша вікова категорія) здобула ІІІ місце, а Наталія Карабін (старша вікова категорія) – ІІ місце.

Ірина ДОМАРЕЦЬКА

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.