ПОБАЧИТИ СПРАВЖНЬОГО АСТРОНАВТА

nus.in.ua, 30 січня 2014, 11:49
0
544
Роздрукувати
ПОБАЧИТИ СПРАВЖНЬОГО АСТРОНАВТА

Директор Золочівського центру дитячої та юнацької творчості Ольга Петришин розповіла нам про успіхи вихованців зразкового гуртка «Образотворче мистецтво», яким керує Оксана Кирилова.

Михайлик Горин здобув перше місце у Міжнародному конкурсі малюнків «Мій космічний корабель». Конкурс проводив Космічний Центр світового масштабу у Колорадо-Спрінгсі (США) у віковій категорії 5-6 років. Робота Михайлика була відібрана разом з роботами 24 міжнародних переможців із 7100 конкурсних робіт, які представляли 54 країни світу і 43 Американських штати.

Юний переможець отримає приз поштою. Це буде свідоцтво й стрічка переможця, персоніфікована автографом астронавта і приз. Всі переможці та їхні сім'ї запрошені відвідати 30-ий Космічний Симпозіум, який відбудеться 19-22 травня в Колорадо-Спрінгсі, щоб розглянути роботи переможців та обрати єдиного переможця і отримати премію Космічного Центру, також здійснити поїздку по Boeing Exhibit Center і мати можливість зустрітись з справжнім астронавтом.

У міжнародному он-лайн конкурсі дитячих робіт, який щоквартально проходить в США в інтернет-галереї дитячих малюнків «PicassoArtContest», у січні 2014 року юні Марічка Чепелюк (вікова категорія 7-8 років) та Михайлик Горин (вікова категорія 5-6 років) отримали від організаторів конкурсу високі статуси «золотих талантів». У конкурсі брали участь представники із 24 країни світу. Цікаво, що сайт з художніми роботами відвідали жителі 123 країн світу. Щоб переглянути роботи, потрібно зареєструватись на цьому сайті.

А нещодавно журі Всеукраїнського конкурсу на кращий дитячий малюнок «Олімпійська листівка» визначило переможців серед учнівської молоді України. Понад 100 тисяч дітей та молоді взяли участь у цьому конкурсі. На фінальний тур, який відбувся у Києві відібрано 78 робіт. Вихованка зразкового гуртка «Образотворче мистецтво» Наталія Карабін (у віковій категорії 10-14 років) отримала почесне І місце серед 9 номінантів у трьох вікових категоріях.

В обласному конкурсі для учнівської молоді «Зроби правильний вибір» у номінації «Малюнок «Наркотикам – Ні!» золочів‘янка Світлана Тихоліз (молодша вікова категорія) здобула ІІІ місце, а Наталія Карабін (старша вікова категорія) – ІІ місце.

Ірина ДОМАРЕЦЬКА

ТЕГИ: газета, №9
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама