«Олімпійська Листівка-2014»

nus.in.ua, 2 червня 2014, 01:13
0
588
Роздрукувати
«Олімпійська  Листівка-2014»

А ми знову розповідаємо на сторінках нашої газети про успіхи талановитих вихованців Золочівського центру дитячої та юнацької творчості.

Впродовж січня–квітня 2014 року серед школярів Львівщини тривав Всеукраїнський конкурс малюнків «Олімпійська листівка».

Захід проводився відділенням НОК України у Львівській області за активного сприяння управління молоді та спорту облдержадміністрації серед школярів усіх районів та міст Львівщини. Днями авторитетне журі відібрало кращі роботи з усіх 200 творчих робіт, які незабаром презентуватимуть дитячу тематичну творчість Львівщини на всеукраїнському фіналі в столиці України. До складу журі входили авторитетні фахівці сфери спорту та мистецтва Львівщини. Переможцями обласного конкурсу стали вихованці зразкового гуртка «Образотворчого мистецтва» (керівник Оксана Кирилова), а саме у молодшій віковій групі 6-9 років: І місце – Москва Панас «Українські козаки олімпійські серця!» та IV місце – Левкович Марта «Щоб здобути олімпійську нагороду – треба ще з дитинства працювати на мету» і у середній віковій групі 10-14 років: II місце – Чепелюк Богдан «Сила волі й наснаги до життя!», яких за участю спортивної, мистецької громадськості та журналістів, було нагороджено під час чергового засідання виконкому відділення НОК України у Львівській області.

ТЕГИ: конкурс, газета, 26 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама