Тепломережі замінять до опалювального сезону

nus.in.ua, 17 липня 2014, 02:02
0
705
Роздрукувати

Реконструюють бульвар Г. Сковороди підрядники власними коштами, хоча документація про відновлення центральної частини міста передбачає передоплату, яка має становити 30 % від кошторису. Проте демонтаж старих труб, що забезпечують тепло на цій ділянці виконують.

– 1 липня цього року на бульварі Г. Сковороди в м. Золочеві ми розпочали роботи із заміни тепломереж. Проектом передбачено будівництво нової теплової камери та заміна теплотрас, коментує інженер-будівельник Золочівської міської ради Тарас Куйбіда. – Буде прокладено близько 300 м п. нових труб в ізоляції з пінополіуретану. В цей час проводяться землерийні роботи та демонтаж старих теплотрас, старі труби буде частково використано як футляри під проїздами для прокладання нових мереж.

Відразу після завершення робіт разом з фахівцями з теплопостачання ми випробуємо нові мережі вищим за норму тиском. Таким чином робітники матимуть змогу поправити можливі неполадки, щоб більше не повертатись до цього.

Ігор ГРИНЬКІВ, міський голова м. Золочів:

– Не тільки на бульварі Сковороди, а й практично по всьому місту мережі теплопостачання дуже зношені. Це наша проблема, оскільки через погані мережі маємо значні втрати теплової енергії. Дуже добре, що проектом реконструкції центральної частини міста ми проводимо комплексну заміну всіх підземних комунікацій в тому числі теплотрас і цю роботу робимо якісно, щоб завтра, коли зробимо благоустрій на бульварі Сковороди, не розкопувати знову й знову, як це має місце на інших аварійних ділянках мереж тепло- чи водопостачання. Дещо повільно відбуваються роботи на бульварі Сковороди, але мушу нагадати мешканцям, що цього року з міського бюджету виділено лише 500 тис. грн. Маємо ще субвенцію з Державного бюджету розмірі 1 млн. 750 тис. грн., але це дуже малі призначення відносно потреби, оскільки вартість робіт становить понад 9 млн. грн. Чому призначення? Тому що реально коштів немає. Через державне казначейство майже не проходять видатки на капітальне будівництво і будівельні роботи ведуться виключно за рахунок оборотних коштів підприємства-підрядника, яким є Львівське ШРБУ-65.

Наталя ЯНІШЕВСЬКА

ТЕГИ: тепломережі, Золочів, газета, 32 номер, Гриньків
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама