Продовжуються роботи на бульварі Сковороди

nus.in.ua, 1 грудня 2014, 01:53
0
614
Роздрукувати
Продовжуються роботи  на бульварі Сковороди

Богдан Рибаха, заступник міського голови міста Золочева:

– Силами Львівського ШРБУ-65 ми відновили роботи на бульварі Сковороди. Ще до закінчення року плануємо провести заміну каналізаційного самотічного колектора. Роботи ускладнюються глибиною прокладання колектора – 5–6 метрів. Це пов‘язано з історичною забудовою міста. Будівлі, що тут знаходяться, збудовано на початку минулого століття. Це найбільш громіздкі роботи з усіх земляних робіт на цьому фрагменті проекту. Нагадаю, що на бульварі Сковороди ми вже провели заміну водогону, газових мереж та мереж теплопостачання.

Минулого тижня працівники ТзОВ «Бродиавтодорбуд» також влаштували тимчасове асфальтно-бетонне покриття на перехресті вулиць Шашкевича-Мазепи задля створення належних умов для безпечного проїзду автотранспорту та руху пішоходів.

Окрім комунікацій, ще прокладемо кабелі електропостачання та будемо укладати бетон та готувати бульвар під мощення бруківкою. Але це вже буде наступного року.

 

 

Фото Ірини ДОМАРЕЦЬКОЇ

ТЕГИ: Золочів, ремонт, газета, 51 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама