Новини Золочівщини
01:51, 23 червня 2014
1384
0

Продовжуються роботи на бульварі Г. Сковороди

Продовжуються роботи на бульварі Г. Сковороди
Admin
Фото: НУС

Розпочаті в минулому році роботи з реконструкції центральної частини міста, а саме бульвару Г. Сковороди, були призупинені, у зв’язку із рішенням Уряду про скорочення видатків із Державного бюджету. Таке рішення було прийняте в результаті складної політико-економічної ситуації в країні. Цього тижня спостерігаємо, що роботи на цій ділянці відновилися. За коментарем ми звернулися до компетентних осіб, які безпосередньо причетні до цього процесу.

Тарас Куйбіда, спеціаліст І категорії, інженер-будівельник Золочівської міської ради:

– Продовжуються роботи на бульварі Г. Сковороди. На сьогодні проводиться підключення новозбудованого газопроводу до споживачів. Вибрано влучний час, оскільки зараз відбувається профілактика газових мереж і можна безпроблемно провести підключення. Газопровід прокладено із сучасних поліетиленових труб, термін експлуатації яких становить не менше 75 років. Такі труби широко використовуються в країнах ЄС. Газопровід пройшов випробовування і готовий до експлуатації. На бульварі Г. Сковороди вже замінено водопровід, який також прокладений із сучасних поліетиленових труб. Проектом передбачено заміну мереж теплопостачання та електропостачання. Багато людей питають для чого розривають дороги, відповідаю: під дорогами прокладені міські комунікації і для того, щоб в майбутньому не руйнувати новозбудоване дорожнє покриття, необхідно замінити всі підземні мережі і ми робимо це добре та якісно.

Ігор Тимків, майстер Золочівської філії Буського УЕГГ:

– На цих два дні 17 та 18 червня 2014 року припинено газопостачання абонентів міста та відбуваються заплановані профілактичні роботи. Працівники нашого управління проводять змащування газових кранів у багатьох житлових будинках, обрізання незадіяних спусків газових мереж, та ряд інших робіт. З огляду на це, завчасу були заплановані спільні роботи із ШРБУ-65. Ми виконали роботи з перенесення газопроводу на бульварі Г. Сковороди. Цей газопровід був прокладений металевими трубами, а метал має властивість ржавіти та виходити з ладу. Нові газові труби на цій вулиці прокладені якісно, з перспективою довготривалого використання. Мені та працівникам нашого управління безперечно приємно, що змогли своєю працею долучитися до реконструкції бульвару Г. Сковороди, а також до покращення благоустрою нашого міста.

Ігор Гриньків, міський голова м. Золочева:

– Роблю все залежне від мене для змін на краще в нашому місті. Будівельні роботи на бульварі Г. Сковороди не ведуться активно через брак коштів. На цей рік ми маємо цільові субвенції з державного бюджету на загальну суму 1 745 800 гривень. Маємо кошти заплановані з міського бюджету, як співфінансування у розмірі 500 тис. гривень. Плануємо ще 100 тис. гривень при розподілі вільних залишків. У міському бюджеті це питання, на жаль, до цього часу ще не вирішено. Наші підрядники, ШРБУ-65, провели поставку найбільш вартісних  і необхідних на цьому етапі будівельних матеріалів, склопластикових каналізаційних труб, а, отже, роботи згодом продовжимо більш активно. Проект реконструкції центральної частини міста ми приурочили до Дня народження нашого генія Маркіяна Шашкевича. Світла пам’ять про М. Шашкевича має надихати нас усіх на активну працю. Мені дуже приємно, що нашу ініціативу щодо реалізації цього проекту підтримують і релігійні конфесії. Цим питанням опікується Святіший Патріарх Київський і всієї Руси–України Філарет, а також голова Конференції римсько-католицької єпархії України Архієпископ Мечислав Мокшицький, котрі  підтримали нашу ініціативу та порушили перед Урядом питання фінансування робіт у центральній частині міста.

Наталія Гурська

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.