Дійшли компромісу щодо сходів

nus.in.ua, 10 липня 2014, 02:55
0
552
Роздрукувати

Минулого четверга у Золочівській міській раді відбулася чергова зустріч голови м. Золочева І. Гриньківа із підприємцями – власниками магазинів у центральній частині міста. Тема зустрічі – участь підприємців у завершенні робіт з реконструкції вулиці Шашкевича, зокрема, облаштування сходів до приміщень магазинів.

– Коштами міського бюджету ми виготовили проектно-кошторисну документацію на реконструкцію центральної частини міста. За рахунок міського, обласного та державного бюджету, крок за кроком, ми виконуємо будівельні роботи з влаштування дорожнього одягу вулиць із заміною всіх підземних комунікацій – робимо добре і якісно, – зазначив міський голова м. Золочева І. Гриньків. Облаштувати сходи до магазинів за рахунок бюджетних коштів не маємо права – це буде фінансовим порушенням. Через це роботи слід профінансувати власникам магазинів. Можна самотужки ці роботи виконати. Для міської ради не має значення, яка будівельна організація виконуватиме будівельні роботи – ціни на будматеріали менш-більш всюди одинакові. Основне те, що роботи мають бути виконані відповідно до виготовленого проекту – і конструктивно, і з матеріалів, визначених проектом. Скажімо, якщо матеріал для облаштування сходів має бути природній камінь – теребовлянський пісковик, то саме з цього каменю треба виконувати роботи, не замінювати його керамічною плиткою чи чимось іншим. І на виконання таких будівельних робіт маємо мало часу – три-чотири місяці, до жовтня. З настанням холодів такі роботи виконувати не рекомендується. Безперечно, при обґрунтованій потребі, до існуючого проекту ремонту центральної частини міста, над яким працювали найкращі фахівці, можна внести зміни у встановлений законом спосіб.

Підприємці М. Завійський, В. Медвідь підтримали ініціативу, зазначивши, що треба координуватись для здешевлення вартості робіт.

Зазначимо, що на сьогодні сходи вже облаштував С. Вереда.

Леся ГОРГОТА
 

ТЕГИ: Гриньків, сходи, Золочів, місто, газета, 31 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама