Новини Золочівщини
02:55, 10 липня 2014
1172
0

Дійшли компромісу щодо сходів

Дійшли компромісу щодо сходів
Admin
Фото: НУС

Минулого четверга у Золочівській міській раді відбулася чергова зустріч голови м. Золочева І. Гриньківа із підприємцями – власниками магазинів у центральній частині міста. Тема зустрічі – участь підприємців у завершенні робіт з реконструкції вулиці Шашкевича, зокрема, облаштування сходів до приміщень магазинів.

– Коштами міського бюджету ми виготовили проектно-кошторисну документацію на реконструкцію центральної частини міста. За рахунок міського, обласного та державного бюджету, крок за кроком, ми виконуємо будівельні роботи з влаштування дорожнього одягу вулиць із заміною всіх підземних комунікацій – робимо добре і якісно, – зазначив міський голова м. Золочева І. Гриньків. Облаштувати сходи до магазинів за рахунок бюджетних коштів не маємо права – це буде фінансовим порушенням. Через це роботи слід профінансувати власникам магазинів. Можна самотужки ці роботи виконати. Для міської ради не має значення, яка будівельна організація виконуватиме будівельні роботи – ціни на будматеріали менш-більш всюди одинакові. Основне те, що роботи мають бути виконані відповідно до виготовленого проекту – і конструктивно, і з матеріалів, визначених проектом. Скажімо, якщо матеріал для облаштування сходів має бути природній камінь – теребовлянський пісковик, то саме з цього каменю треба виконувати роботи, не замінювати його керамічною плиткою чи чимось іншим. І на виконання таких будівельних робіт маємо мало часу – три-чотири місяці, до жовтня. З настанням холодів такі роботи виконувати не рекомендується. Безперечно, при обґрунтованій потребі, до існуючого проекту ремонту центральної частини міста, над яким працювали найкращі фахівці, можна внести зміни у встановлений законом спосіб.

Підприємці М. Завійський, В. Медвідь підтримали ініціативу, зазначивши, що треба координуватись для здешевлення вартості робіт.

Зазначимо, що на сьогодні сходи вже облаштував С. Вереда.

Леся ГОРГОТА
 

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.