Бронежилети та каски для військових від золочівського монастиря

nus.in.ua, 15 липня 2014, 04:45
0
581
Роздрукувати

На жаль, усі ми сьогодні є свідками справжньої війни, яка триває на території нашої держави… Гинуть люди… Мабуть кожен постріл у Слов’янську, Донецьку… віддає нещадним болем у серці кожного жителя Західної України. Без перебільшення – усі думки Галичини скеровані на Схід України, кожен прагне хоч якось підтримати і допомогти, нехай навіть морально…

Золочів'яни щиро моляться за українських бійців, які перебувають у зоні АТО. І не тільки моляться, а й помагають на ділі. Так, 7 липня, ігумен Золочівського монастиря ЧСВВ о. Августин передав нашим військовим бронежилети та каски 4 ступеня захисту, а також продукти харчування.

– Церква Господня учить нас, що немає більшої любові за ту, коли хто душу свою кладе за друзів своїх, – говорить о. Августин. – Ми сьогодні усі спостерігаємо, як наші військові, ризикуючи власним життям, дають відсіч ворогу, стають на наш з вами захист. Ми усі молимось за військо наше, за нашу державу. Проте також розуміємо, що наша віра в Бога має бути дієвою. Кошти на амуніцію збирали громадою. Бо що ж в'яже всіх нас в одно, як не любов до Батьківщини?

Прийняв амуніцію начальник Навчального центру Національної гвардії України, полковник Михайло Кулик:

– Командування Навчального центру Національної гвардії України вдячне за підтримку і сприяння нашим військовим з боку парафіяльної громади. На цей час бронежилети, каски є засобами першої необхідності для солдатів. Перебуваючи у зоні АТО, розумів, наскільки наші військові ризикують життям, з яким завзяттям та патріотизмом хлопці виконують свій обов’язок перед народом України.  Бронежилети та каски будуть передані бійцям, які відправлятимуться у зону бойових дій уже наступного тижня.

Леся ГОРГОТА

ТЕГИ: бронежилети, монастирь, допомога, Золочів, війська, газета, 32 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама