Новини Золочівщини
04:45, 15 липня 2014
1148
0

Бронежилети та каски для військових від золочівського монастиря

Бронежилети та каски для  військових від золочівського монастиря
Admin
Фото: НУС

На жаль, усі ми сьогодні є свідками справжньої війни, яка триває на території нашої держави… Гинуть люди… Мабуть кожен постріл у Слов’янську, Донецьку… віддає нещадним болем у серці кожного жителя Західної України. Без перебільшення – усі думки Галичини скеровані на Схід України, кожен прагне хоч якось підтримати і допомогти, нехай навіть морально…

Золочів'яни щиро моляться за українських бійців, які перебувають у зоні АТО. І не тільки моляться, а й помагають на ділі. Так, 7 липня, ігумен Золочівського монастиря ЧСВВ о. Августин передав нашим військовим бронежилети та каски 4 ступеня захисту, а також продукти харчування.

– Церква Господня учить нас, що немає більшої любові за ту, коли хто душу свою кладе за друзів своїх, – говорить о. Августин. – Ми сьогодні усі спостерігаємо, як наші військові, ризикуючи власним життям, дають відсіч ворогу, стають на наш з вами захист. Ми усі молимось за військо наше, за нашу державу. Проте також розуміємо, що наша віра в Бога має бути дієвою. Кошти на амуніцію збирали громадою. Бо що ж в'яже всіх нас в одно, як не любов до Батьківщини?

Прийняв амуніцію начальник Навчального центру Національної гвардії України, полковник Михайло Кулик:

– Командування Навчального центру Національної гвардії України вдячне за підтримку і сприяння нашим військовим з боку парафіяльної громади. На цей час бронежилети, каски є засобами першої необхідності для солдатів. Перебуваючи у зоні АТО, розумів, наскільки наші військові ризикують життям, з яким завзяттям та патріотизмом хлопці виконують свій обов’язок перед народом України.  Бронежилети та каски будуть передані бійцям, які відправлятимуться у зону бойових дій уже наступного тижня.

Леся ГОРГОТА

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.