Каналізування ще одного масиву

nus.in.ua, 8 липня 2014, 01:18
0
505
Роздрукувати

26 червня у сесійній залі Золочівської міської ради відбулись збори мешканців вулиць Спортивна, Замкова, Перемоги, Кривоноса за участю міського голови Ігоря Гриньківа. На початку 2013 року мешканці цього масиву вперше зібрались у міській раді, де міський голова запропонував мешканцям виготовити проектно-кошторисну документацію на каналізування масиву, взявши зобов’язання в тому, що міська рада зробить усе для того, щоб каналізація була побудована за державні кошти.  Відтак, мешканці створили ініціативну групу, яка займалась вивченням питання, організаційними моментами. Згодом до реалізації проекту каналізування приєдналась ініціативна група із с. Підгороднє. У результаті мешканці зібрали кошти на виготовлення документації і виготовили проект.

Про технічні моменти у реалізації проекту каналізування масиву розповів спеціаліст відділу архітектури та містобудування райдержадміністрації Роман Кушнір.

Ігор Гриньків, міський голова м. Золочів:

– Розумію значимість реалізації цього проекту для нашої громади, зокрема мешканців вулиць Спортивної, Замкової, Перемоги. Це один з трьох масивів нашого міста, де немає центральної каналізації. За рахунок коштів міського та державного бюджетів ми виготовили проектно-кошторисну документацію та розпочали реальне каналізування нашого масиву Заріччя.

З ініціативи мешканців виготовлено проектно-кошторисну документацію на каналізування масиву вулиць О. Кобилянської, П. Мирного та ін. Цього року я подав запит на фінансування цього проекту до Києва за рахунок коштів Міністерства екології. Вартість будівельно-монтажних робіт становить близько 10 млн. грн.

І сьогодні ми разом із мешканцями вулиць Спортивна, Замкова, Перемоги, частково Кривоноса та с. Підгороднє на крок наблизились до каналізування і масиву цих вулиць та змогли виготовити проектно-кошторисну документацію.  За рахунок коштів міського бюджету проведемо державну експертизу цього проекту і будемо шукати кошти на будівельно-монтажні роботи. А кошти чималі – понад 6 млн. грн.

Всі розуміємо, що в  плані каналізування масивів нашого міста потрібно чималі кошти. Але є абсолютне розуміння важливості цієї проблеми мешканцями та системна робота міської ради в цьому напрямку. А результат неодмінно буде.

Леся ГОРГОТА

ТЕГИ: Гриньків, Підгороднє, газета, 31 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама