Реконструкція аварійного моста

nus.in.ua, 2 липня 2014, 01:26
0
401
Роздрукувати

Продовжується реконструкція аварійного моста на перехресті вул. Тернопільської та вул. Труша. На сьогодні проводяться роботи із перенесення комунікацій, що є одним із першочергових етапів проведення робіт.

 Читайте також: Будь господарем у рідному місті!

У перспективі планується облаштування спеціалізованої тротуарної доріжки, для безпечного пересування пішоходів та встановлення дорожньої розмітки, оскільки це небезпечна та аварійна ділянка дороги. Як розповів Володимир Вовнянко, інженер електрозв'язку ДТЕЛСтаР Львівської філії ПАТ "Укртелеком" ЦТП № 8: "У зв'язку з реконструкцією моста працюємо над перенесенням комунікацій на інший бік,  щоб підготувати міст до основних робіт з реконструкції".


Наталія ГУРСЬКА
 

ТЕГИ: Золочів, ремонт, газета, 30 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама