Водогін на вулиці І. Труша відремонтують

nus.in.ua, 22 грудня 2014, 00:54
0
371
Роздрукувати
Водогін на вулиці І. Труша відремонтують

Завершуються роботи з капітального ремонту водогону на вул. І. Труша у Золочеві, які розпочалися минулого тижня. Аварії на цій ділянці часто спричиняли перебої у водопостачанні міста.

Михайло ВЕНГЕР, директор МКП «Золочівводоканал»:

– Відкладати на наступний 2015 рік проведення ремонтно-будівельних робіт  із капітального ремонту водогону на вулиці І. Труша у м. Золочеві було недоцільно, оскільки кількість аварійних ситуацій постійно зростала. Тому згідно з проектом станом на сьогодні нами замінено 270 п. м водогону трубами діаметром 160 мм, та 54 п. м – трубами діаметром 225 мм з відповідними фасонними частинами та запірною арматурою. Капітальний ремонт цього водогону здійснено з використанням поліетиленових труб, як найбільш ефективних у мережах водопостачання, з гарантією експлуатації 50 років.

Олег СИДОРОВИЧ, заступник міського голови Золочева:

– Водогін на вул. І. Труша, який проходить через міський парк відпочинку «Здоров'я», вже давно знаходився в аварійному стані і не витримував робочих навантажень. Потрібен був його негайний капітальний ремонт, оскільки за багато років експлуатації сталеві труби вийшли з ладу. Для вирішення цієї проблеми у жовтні цього року з бюджету Золочівської міської ради було виділено кошти у розмірі 146 тис. 400 грн.

Згідно з чинним законодавством України, при проведенні вказаних ремонтно-будівельних робіт МКП «Золочівводоканал» зобов‘язане забезпечити гарантоване знезараження питної води, за чим, відповідно, слідкує відомча атестована хім-баклабораторія.

Хочу зауважити, що для зменшення незручностей для споживачів води міста Золочева, роботи проводились поетапно і водопостачання не припинялось. Хіба що було часткове пониження тиску води на верхніх поверхах будинків на вулиці І. Труша.

 Вказані роботи з реконструкції водогону на вулиці І. Труша у місті Золочеві плануємо завершити до кінця цього тижня.

Ірина ДОМАРЕЦЬКА

ТЕГИ: Золочів, ремонт, Золочівводоканал, газета, 54 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама