Тільки разом зробимо наше місто кращим

nus.in.ua, 25 тра 2014, 14:38
0
713
Роздрукувати
Тільки разом зробимо наше місто кращим

Травневе буяння трав, немов кличе кожного з нас до лісу, парку… Кого відпочити, а хтось прокинувся на зорі для того, щоб долучитися до громадської толоки у міському парку «Здоров’я», яка відбувалась 21 травня. Міського голову м. Золочів Ігоря Гриньківа ми зустріли під час косовиці у парку, де він працював нарівні з працівниками міських комунальних підприємств, бюджетних установ, військовими Навчального центру Національної гвардії України.

 

 

– Працюємо від шостої ранку, – говорить Ігор Михайлович, – значну частину уже обкосили. Розумію, що роботи у парку багато. Три роки тому ми розпочали з того, що висадили у парку молоді сосни. Зараз вони уже сягають двох метрів. Постійно проводимо громадські толоки, до яких долучається все більше золочів’ян. Встановили і смітники і вже бачимо, що парк набуває охайнішого вигляду. Спільно з Національним лісотехнічним університетом виготовили проект реконструкції парку. Прагну того, щоб це місце стало привабливим для золочів’ян. З настанням літнього періоду бажаючих прогулятись у парку стає все більше. Місце для відпочинку гарне, а з часом стане ще кращим. Поруч – озеро, де б хотілось, щоб плавали човни, катамарани, які ми втратили у попередні роки. Можливо хтось із підприємців відгукнеться на мою ініціативу і придбає їх з метою надання золочів’янам та гостям міста таких послуг. Хочу також, щоб були у парку встановлені гойдалки, карусель. Так, як це було колись. Щоб наші діти не вважали дивиною заїжджий луна-парк. Якщо добре попрацюємо над реконструкцією парку, то, переконаний, що знайдеться інвестор який забажає вкласти кошти у це. Усе, що робиться залишиться для громади міста.

Леся ГОРГОТА

ТЕГИ: Золочів, газета, 25 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама