Зробимо Золочів зеленим

nus.in.ua, 25 тра 2014, 13:38
0
484
Роздрукувати
Зробимо Золочів зеленим

17 травня працівниками ПриватБанку було проведено традиційний всеукраїнський суботник в рамках акції «Зробимо країну зеленою!», в ході якого банкіри, клієнти та партнери банку висадили квіти на клумбах у місті Золочеві.

Як розповів нам керуючий Золочівським відділенням ЗГРУ ПриватБанк Ігор Залевський, акція «Зробимо країну зеленою!» проходить уже понад 15 років. Минулого року ця ініціатива – зустріти весну чистими та зеленими парками, скверами, улюбленими місцями відпочинку жителів міст – стала національною і навіть вийшла на міжнародний рівень. У суботнику взяли участь понад 150 тисяч чоловік в Україні, Грузії, Латвії, Португалії, Іспанії та інших країнах.

– Сьогодні працівниками банку висаджено квіти на клумби біля комплексу «Христос і самарянка», – говорить Ігор Анатолійович, – також працівники здійснюватимуть догляд за цими насадженнями. Звісно, приємно, коли прогулюючись містом ти розумієш, що особисто долучився до того, щоб місто, стало кращим. Мушу сказати, що зміни у центрі Золочева вплинули на кількість клієнтів. Одне із відділень Приватбанку розташоване у центральній частині міста. Зараз ті, хто відвідує Золочів, говорить про те, наскільки приємно вражений змінами.

Очікуваним гостем на толоці став міський голова Золочева Ігор Гриньків, який особисто долучився до висадження квітів та наголосив, що такі акції є добрим прикладом для інших установ у тому, як потрібно любити рідне місто. «Ми завжди готові організаційно підтримати такі хороші ініціативи,» – зазначив Ігор Михайлович.

Леся ГОРГОТА

Фото Наталії ГУРСЬКОЇ

ТЕГИ: Приватбанк, Золочів, Гриньків, газета, 25 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама