Новини Золочівщини
13:38, 25 тра 2014
1133
0

Зробимо Золочів зеленим

Зробимо Золочів зеленим
Admin
Фото: НУС
17 травня працівниками ПриватБанку було проведено традиційний всеукраїнський суботник в рамках акції «Зробимо країну зеленою!», в ході якого банкіри, клієнти та партнери банку висадили квіти на клумбах у місті Золочеві.

Як розповів нам керуючий Золочівським відділенням ЗГРУ ПриватБанк Ігор Залевський, акція «Зробимо країну зеленою!» проходить уже понад 15 років. Минулого року ця ініціатива – зустріти весну чистими та зеленими парками, скверами, улюбленими місцями відпочинку жителів міст – стала національною і навіть вийшла на міжнародний рівень. У суботнику взяли участь понад 150 тисяч чоловік в Україні, Грузії, Латвії, Португалії, Іспанії та інших країнах.

– Сьогодні працівниками банку висаджено квіти на клумби біля комплексу «Христос і самарянка», – говорить Ігор Анатолійович, – також працівники здійснюватимуть догляд за цими насадженнями. Звісно, приємно, коли прогулюючись містом ти розумієш, що особисто долучився до того, щоб місто, стало кращим. Мушу сказати, що зміни у центрі Золочева вплинули на кількість клієнтів. Одне із відділень Приватбанку розташоване у центральній частині міста. Зараз ті, хто відвідує Золочів, говорить про те, наскільки приємно вражений змінами.

Очікуваним гостем на толоці став міський голова Золочева Ігор Гриньків, який особисто долучився до висадження квітів та наголосив, що такі акції є добрим прикладом для інших установ у тому, як потрібно любити рідне місто. «Ми завжди готові організаційно підтримати такі хороші ініціативи,» – зазначив Ігор Михайлович.

Леся ГОРГОТА

Фото Наталії ГУРСЬКОЇ

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.