Новини Золочівщини
14:52, 08 червня 2014
2412
0

Любомир Процак – прокурор золочівського району

Любомир Процак – прокурор  золочівського району
Admin
Фото: НУС

Наказом Генерального прокурора України О. Махніцького від 22 травня 2014 року на посаду прокурора Золочівського району призначено радника юстиції Любомира Ярославовича Процака.

Л. Я. Процак народився 26 листопада 1979 року у місті Львові. У 2001 році закінчив юридичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка. В органах прокуратури на різних посадах працює з 2001 року.

До призначення на посаду прокурора Золочівського району працював заступником начальника управління захисту прав і свобод громадян та інтересів держави прокуратури Львівської області.

За час проходження служби в органах прокуратури України неодноразово заохочувався прокурором області та Генеральним прокурором України.

Своїм основним завданням на новій посаді Любомир Ярославович Процак бачить спрямування діяльності прокуратури Золочівського району на всемірне утвердження верховенства закону, зміцнення правопорядку з метою захисту від неправомірних посягань гарантованих Конституцією, Законами України та міжнародними правовими актами соціальних, економічних, особистих прав і свобод людини та громадянина, основ демократичного устрою державної влади, місцевого самоврядування.

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.