Любомир Процак – прокурор золочівського району

nus.in.ua, 8 червня 2014, 14:52
0
1639
Роздрукувати
Любомир Процак – прокурор  золочівського району

Наказом Генерального прокурора України О. Махніцького від 22 травня 2014 року на посаду прокурора Золочівського району призначено радника юстиції Любомира Ярославовича Процака.

Л. Я. Процак народився 26 листопада 1979 року у місті Львові. У 2001 році закінчив юридичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка. В органах прокуратури на різних посадах працює з 2001 року.

До призначення на посаду прокурора Золочівського району працював заступником начальника управління захисту прав і свобод громадян та інтересів держави прокуратури Львівської області.

За час проходження служби в органах прокуратури України неодноразово заохочувався прокурором області та Генеральним прокурором України.

Своїм основним завданням на новій посаді Любомир Ярославович Процак бачить спрямування діяльності прокуратури Золочівського району на всемірне утвердження верховенства закону, зміцнення правопорядку з метою захисту від неправомірних посягань гарантованих Конституцією, Законами України та міжнародними правовими актами соціальних, економічних, особистих прав і свобод людини та громадянина, основ демократичного устрою державної влади, місцевого самоврядування.

ТЕГИ: прокурор, Золочів, газета, 27 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама