Наш земляк Андрій Дідик – керівник гу Міндоходів львівщини

nus.in.ua, 17 липня 2014, 01:18
0
1807
Роздрукувати
Наш земляк Андрій Дідик –  керівник гу  Міндоходів львівщини

Наказом Міністерства доходів і зборів України від 26 червня 2014 року виконувачем обов’язків начальника Головного управління Міндоходів у Львівській області призначено Андрія Миколайовича Дідика (радник податкової та митної справи ІІ рангу, кандидат економічних наук).

Андрій Дідик народився 14 грудня 1976 року у Золочеві. У 1999 році закінчив Державний університет «Львівська політехніка» за спеціальністю «менеджмент зовнішньоекономічної діяльності». У 1999-2002 роках – аспірант факультету економіки та менеджменту Національного університету «Львівська політехніка».

Протягом 2002–2009 років Андрій Миколайович обіймав керівні посади в аудиторських компаніях Львова та Києва. У 2009 році працював першим заступником начальника Головного управління Держкомзему у Рівненській області. 2009–2011 роках – очолював Головне управління Держкомзему у Львівській області. 2011–2012 роках – директор Департаменту державної реєстрації речових прав на нерухоме майно Державної реєстраційної служби України. У 2013–2014 роках працював на посаді заступника директора ТзОВ аудиторська компанія VIP-Аудит, м. Київ.

 Ірина ДОМАРЕЦЬКА
 

ТЕГИ: Андрій Дідик, газета, 32 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама