Ці теплі і солодкі миті дитинства...

nus.in.ua, 15 червня 2014, 15:00
0
574
Роздрукувати
Ці теплі і солодкі миті дитинства...

Цими сонячними днями відбуваються випускні бали у дошкільних навчальних закладах. Радісним і зворушливим виявилось свято у ДНЗ «Чародій» Золочівського НВК «Школа радості». 6 червня малюки прощались із дитинством, дякували вихователям Василині Бурак та Марті Смолінській, помічнику вихователя Наталії Іванчук, музичному керівнику Марії Чусі, усім, хто впродовж трьох років опікувався, допомагав, навчав, готував до того, щоб дітки сміливо переступили поріг у Країну знань.

 

 

 

Цікавою та незвичною виявилась мандрівка дітей казковим морем між островами Іграшок, Дитинства, Знань… Дітки не лише розповідали вірші, співали пісеньки, а й подарували присутнім справжній вальс. Також діток у цей день вітали директор НВК «Школа радості» Ярина Сухецька, методист Оксана Фелештин, батьки. Хочеться побажати усім діткам, хай у їхній  пам’яті назавжди залишаються ці теплі і солодкі миті дитинства, а шкільне життя принесе новизну, любов до знань. Хай Ваша мандрівка Країною знань буде цікавою та легкою.


Леся ГОРГОТА

ТЕГИ: випускний, садочок, газета, 28 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама