Олімпійська писанка

nus.in.ua, 25 тра 2014, 14:07
0
589
Роздрукувати
Олімпійська писанка

У Львівському державному університеті фізичної культури і спорту організовано унікальну виставку робіт ІІІ-го творчого конкурсу «Олімпійська писанка», який не має аналогів ні в Україні, ні в світі. Тут виставлено понад 60 робіт, виготовлених у різноманітних техніках та художніх стилях. Роботи тематично пов’язані зі спортом, відображають фрагменти Ігор Стародавньої Греції та Олімпійських ігор сучасності, із мистецьким поглядом на перспективу проведення зимової Олімпіади 2022 року в українських Карпатах.

Серед переможців є вихованці зразкового гуртка «Образотворчого мистецтва». У віковій категорії 9-13 років (традиційна писанка) ІІ місце здобув Богдан Чепелюк, а ІІІ – Владислав Островський. У віковій категорії 13–16 років на І місці Оксана Войтків, на ІІ – Наталя Карабін. А у номінації «мальованка» (9-13 років) І місце виборов Богдан Чепелюк. Марія Гурнацька та Ростислав Крупніцький отримали подяки. Дипломом відзначили також керівника гуртка Оксану Кирилову.

Ірина ДОМАРЕЦЬКА

ТЕГИ: Олімпійська писанка, виставка, газета, 25 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама