Новини Золочівщини
03:15, 21 лютого 2014
1474
0

Золочів відвідає Посол Австрії

Золочів відвідає Посол Австрії
Admin
Фото: НУС

14 лютого під час робочої поїздки у Київ міський голова Золочева Ігор Гриньків зустрівся з Надзвичайним та Повноважним послом Австрійської Республіки в Україні Вольфом Дітріхом Хаймом. Про мету поїздки та з чиєї ініціативи відбувалась зустріч запитуємо у міського голови Ігоря ГРИНЬКІВА.

– В інтересах громади нашого міста мав ряд зустрічей у Києві. Зокрема, подав до Міністерства екології запити на фінансування в 2014 році з Державного бюджету – Фонду охорони навколишнього середовища об'єктів у Золочеві: каналізування житлового масиву Заріччя, будівництва полігону ТПВ та каналізування житлового масиву вулиць Панаса Мирного, О. Кобилянської.

Також провів зустріч із представниками Фонду «Східна Європа», куди подав на конкурс наш проект про застосування енергозберігаючих технологій під час капітального ремонту вуличного освітлення міста.

Зустріч із Надзвичайним та Повноважним послом Австрійської Республіки в Україні Вольфом Дітріхом Хаймом відбулась на його запрошення. Австрійці мають неабиякий інтерес до України. Я розповів Вольфу Дітріху Хайму про нашу працю з реконструкції міста, екологічні проекти, запровадження альтернативних джерел енергії. Посол пообіцяв посприяти у співпраці з міжнародними фондами для вирішення питань громади нашого міста. Його зустрічний візит до Золочева заплановано на 21 лютого.

Леся ГОРГОТА

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.