Золочів відвідає Посол Австрії

nus.in.ua, 21 лютого 2014, 03:15
0
699
Роздрукувати
Золочів відвідає Посол Австрії

14 лютого під час робочої поїздки у Київ міський голова Золочева Ігор Гриньків зустрівся з Надзвичайним та Повноважним послом Австрійської Республіки в Україні Вольфом Дітріхом Хаймом. Про мету поїздки та з чиєї ініціативи відбувалась зустріч запитуємо у міського голови Ігоря ГРИНЬКІВА.

– В інтересах громади нашого міста мав ряд зустрічей у Києві. Зокрема, подав до Міністерства екології запити на фінансування в 2014 році з Державного бюджету – Фонду охорони навколишнього середовища об'єктів у Золочеві: каналізування житлового масиву Заріччя, будівництва полігону ТПВ та каналізування житлового масиву вулиць Панаса Мирного, О. Кобилянської.

Також провів зустріч із представниками Фонду «Східна Європа», куди подав на конкурс наш проект про застосування енергозберігаючих технологій під час капітального ремонту вуличного освітлення міста.

Зустріч із Надзвичайним та Повноважним послом Австрійської Республіки в Україні Вольфом Дітріхом Хаймом відбулась на його запрошення. Австрійці мають неабиякий інтерес до України. Я розповів Вольфу Дітріху Хайму про нашу працю з реконструкції міста, екологічні проекти, запровадження альтернативних джерел енергії. Посол пообіцяв посприяти у співпраці з міжнародними фондами для вирішення питань громади нашого міста. Його зустрічний візит до Золочева заплановано на 21 лютого.

Леся ГОРГОТА

ТЕГИ: газета, №12, Золочів, Гриньків
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама