Ми – господарі на своїй землі

nus.in.ua, 21 березня 2014, 22:46
0
710
Роздрукувати
Ми – господарі на своїй землі

Золочів –  наше рідне місто. Утримувати його в чистоті і порядку – наш з вами обов’язок. Ми – господарі на своїй землі, у своєму місті, і несeмо за нього відповідальність.

21 березня о 9 год. відбудеться толока у міському парку відпочинку «Здоров’я». Роботи  багато, тому звертаюсь до золочів’ян з проханням долучитись до впорядкування  парку, у міру можливості прийти із пилами, сокирами, граблями та іншим інвентарем.

Попереду  у нас Великодні свята. Зустрінемо їх гідно – чистими і світлими вулицями, доглянутими будинками і подвір’ями. Міські комунальні служби, які відповідають за чистоту вулиць, працюють не покладаючи рук.  Однак привести в порядок наше місто без участі його мешканців неможливо.

Звертаюся до всіх трудових колективів підприємств,  установ та організацій усіх форм власності, приватних підприємців, мешканців багатоквартирних та приватних будинків – до всіх, кому не байдуже рідне місто, активно включитися в роботи з весняного благоустрою.

Давайте всі разом вийдемо на вулиці міста, дбайливо, по-господарськи, наведемо порядок на кожній вулиці, у кожному дворі, у кожному під’їзді. Давайте добрими справами доведемо, що ми –  справжні господарі у рідному місті! Сподіваюся, що спільними зусиллями нам вдасться навести і зберегти чистоту на вулицях Золочева.

Ігор ГРИНЬКІВ, міський голова м. Золочева

ТЕГИ: парк Здоров’я, толока, Золочів, газета, №16
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама