Новини Золочівщини
22:46, 21 березня 2014
1369
0

Ми – господарі на своїй землі

Ми – господарі на своїй землі
Admin
Фото: НУС

Золочів –  наше рідне місто. Утримувати його в чистоті і порядку – наш з вами обов’язок. Ми – господарі на своїй землі, у своєму місті, і несeмо за нього відповідальність.

21 березня о 9 год. відбудеться толока у міському парку відпочинку «Здоров’я». Роботи  багато, тому звертаюсь до золочів’ян з проханням долучитись до впорядкування  парку, у міру можливості прийти із пилами, сокирами, граблями та іншим інвентарем.

Попереду  у нас Великодні свята. Зустрінемо їх гідно – чистими і світлими вулицями, доглянутими будинками і подвір’ями. Міські комунальні служби, які відповідають за чистоту вулиць, працюють не покладаючи рук.  Однак привести в порядок наше місто без участі його мешканців неможливо.

Звертаюся до всіх трудових колективів підприємств,  установ та організацій усіх форм власності, приватних підприємців, мешканців багатоквартирних та приватних будинків – до всіх, кому не байдуже рідне місто, активно включитися в роботи з весняного благоустрою.

Давайте всі разом вийдемо на вулиці міста, дбайливо, по-господарськи, наведемо порядок на кожній вулиці, у кожному дворі, у кожному під’їзді. Давайте добрими справами доведемо, що ми –  справжні господарі у рідному місті! Сподіваюся, що спільними зусиллями нам вдасться навести і зберегти чистоту на вулицях Золочева.

Ігор ГРИНЬКІВ, міський голова м. Золочева

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.