Перемоги "Перлини"

nus.in.ua, 25 тра 2014, 14:03
0
650
Роздрукувати
Перемоги

З нагоди 20-річчя Львівського обласного відділення «Асоціації діячів естрадного мистецтва України», 10 травня у Львівському міському палаці культури ім. Гната Хоткевича відбувся IV Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Львівська рапсодія – 2014». Серед учасників фестивалю були і юні золочів‘яни – танцювальний колектив «Перлина». Середня група нагороджена дипломом першого ступеня за виконання хореографічних композицій «Молитва» (в якій взяли участь 50 учасників всіх груп) та «Козачок». Старша група танцювала «Ворожила» та «Дивна квітка» і стала лауреатом ІІ премії.Перемоги "Перлини" Особливими були наймолодші учасники цього фестивалю – молодша група з хореографічними композиціями «Курчата» та «Гарний настрій» (див. фото), які також стали лауреатами ІІ премії.

Керівник «Перлини» Наталія Рибка: «Тішуся своїми талановитими вихованцями та вдячна їм за старанність, працелюбність та любов до танцю, а їхнім батькам – за те, що плекають у дітях пошану до прекрасного та підтримують».

Марія ГУШЛЯК

ТЕГИ: Перлина, Марія Гушляк, газета, 25 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама