Перемоги Перемишлянських піаністок

nus.in.ua, 22 червня 2014, 21:58
0
519
Роздрукувати
Перемоги Перемишлянських  піаністок

14–15 червня у м.Львові проходив Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Юні таланти України». Метою фестивалю є відродження, збереження та розвиток національних культур, обмін досвідом роботи; створення умов та підтримки для розвитку дитячого та юнацького мистецтва.

Конкурс–фестиваль був розділений на два етапи. Перший день був конкурсним. Колективи та солісти з різних куточків України впродовж дня дивували журі своїми талантами. Всього було представлено три номінації в 5 вікових категоріях: вокальне мистецтво (академічний вокал, естрадний вокал, народний та джазовий вокал), хореографічне мистецтво (танці народів світу, сучасна хореографія, народна стилізація, класична та бально-спортивна хореографія) та оригінальне мистецтво (художнє читання, естрадні мініатюри, інструментальна музика, театри мод та цирк). Учасники конкурсу мали в своїй програмі по два твори, кожен з яких журі оцінювало окремо за 10-бальною шкалою.

 Члени журі: М. Шуневич (голова журі, Народний артист України), М. Орловський, А. Постоловська, О. Радченко, А. Кривута, Б. Білоцерковська, І. Нетлюх.

Конкурсанти з’їхались до Львова зі всієї області, також були представники Хмельницької, Івано-Франківської, Тернопільської областей, з м. Києва, Херсона, Рівного, Донецька та Харкова. Великою радістю було те, що участь в конкурсі брали й представниці з Перемишлян – Катерина Ших та Оля Михайлишин. Дівчата виступали від імені Перемишлянської дитячої музичної школи. В програмі дуетом виконували твори: В. Й. Шлюбика «Зустріч у лісі», яку журі оцінило десятками і лише однією дев’яткою, та С. Прокоф’єва «Монтеккі і Капулетті» з балету «Ромео і Джульєтта». Готували до конкурсу викладач О. В. Голодняк та О. І. Воробець. Гра конкурсанток була справді захоплюючою та делікатною.  Сидячи в перших рядах залу, відчувала, як мурашки бігають по шкірі… В окремій номінації виступала Катерина Ших, крім інструментальної музики, вона  виконувала естрадні пісні, зокрема композицію «Роксоланія» (слова: Г. Борисенко-Олійник; муз.: С. Петросян) та «Зозуля» (слова: Є. Матюшенко; музика: М. Некрасов), більш відому у виконанні Злати Огневіч. До конкурсу солістку готувала О. М. Гавінська. Дівчата достойно виступили і отримали гідну нагороду за свою працю і старання.

На другий день – фестивальний, всіх учасників чекала цікава екскурсія містом, афтограф-сесія з членами журі,гала-концерт та нагородження. Але через трагічну ситуацію в країні гала-концерт відмінили. Тому всі результати конкурсу «Юні таланти України» були оголошенні на нагородженні,  і наші представниці в обох номінаціях – естрадний вокал та інструментальна музика, посіли  II місця.

Учасниці висловили щиру подяку своїм викладачам, батькам, заввідділу культури О. М. Гавінській та директору ДМШ  Н. П. Париляк, які надихнули дівчат взяти участь у конкурсі.

Роксолана Мудрак

ТЕГИ: Перемишляни, львів, конкурс, газета, 29 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама