Перемога на міжнародному конкурсі

nus.in.ua, 10 грудня 2014, 01:17
0
426
Роздрукувати
Перемога на міжнародному конкурсі

22 листопада у Львові відбувся І міжнародний телевізійний фестиваль «Вогні Львова». Журі конкурсу  очолила народна артистка України Т. Дідик, члени журі: O. Bilyk (Італія), O. Alex (США), І. Кириліна, Т. Шіт та інші. Тому цей конкурс можна сміливо назвати міжнародним. Наше місто на цьому заході представив танцювальний колектив «Перлина» під керівництвом Наталії Рибки, який став лауреатом І премії в номінації «Танцювальний колектив».

 

 «Перлину» представляли різні вікові категорії: молодша група (танець «Гарний настрій»), середня група (танець «Молитва») та старша група (танець «Козачок»).

Приємно, що не лише юні танцюристи здобули свою перемогу. Художній керівник, талановитий педагог та хореограф Наталія Рибка також отримала диплом «За високопрофесійну плідну діяльність і подвижництво в галузі культури і мистецтва».

Ірина ДОМАРЕЦЬКА

 

 

 


ТЕГИ: танці, Золочів, перемога, газета, 53 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама