Новини Золочівщини
12:51, 25 тра 2014
1622
0

Тут плекають майбутнє України

Тут плекають майбутнє України
Admin
Фото: НУС

Навчають тут на хліборобів – трударів,
Бухгалтерів, перукарів і водіїв.
Хтось першу борозну проклав,
Хтось свій баланс підрахував,
Хтось справжніх друзів тут
на все життя зустрів!

/Гімн ВПУ/

З року в рік Державний професійно-технічний навчальний заклад «Червоненське вище професійне училище» за адресою: село Червоне Золочівського району гостинно відкриває свої двері для сотень юнаків і дівчат, бажаючих здобути середню освіту, навики робітничих професій найнеобхідніших на українському ринку праці та кваліфікацію «Молодший спеціаліст» із спеціальності «Технік-механік». Навчальний заклад набирає вагомої потужності серед навчальних закладів Львівської області, і свідченням цьому є як кількісний показник учнів та студентів, так і якісне навчання, різноманітне дозвілля та цікавий змістовний відпочинок учнівської молоді.

Безперечно, що заслуга в тому прекрасного, освіченого, доброзичливого колективу очолюваного досвідченим керівником і фахівцем своєї справи Сусанною Андріївною Олексій - Синявською. Саме під її керівництвом в останні роки зріс набір учнів та поповнилась матеріально-технічна база. Географія контингенту учнів широка – набором охоплено п’ять областей України.

Як зазначила Сусанна Андріївна, до диспозиції учнів та студентів сучасні навчальні аудиторії, перукарські, токарна, слюсарна майстерні, спортивний зал, їдальня. Нещодавно придбано мультимедійний комплекс.

Насиченістю і змістовністю вирізняється позакласне життя учнів та студентів училища. Традиційними стало проведення свят: «День знайомств», «Стежками історії села Червоне», «День прикладної економіки», де учні мають змогу організувати віртуальний та справжній бізнес, спробувати свої сили у створенні проектів: «Якби директором був я?», «Врятуй свою землю!».

Із задоволенням презентують себе на конкурсах художньої самодіяльності «Оксамитові барви», «Золоте крило».

П’ятнадцятий рік поспіль з величезним азартом грають у інтелектуальну гру «Брейн-ринг», яку люблять учні та працівники ВПУ (І місце серед педагогічних працівників 56 навчальних закладів Львівської області у 2013 році).

Учні займають призові місця в обласних олімпіадах, беруть активну участь у конкурсах професійної майстерності (Іван Романів – І місце в обласному конкурсі з професії тракторист-машиніст 2013 р.), в обласному конкурсі авторської поезії «Розкрилля душі» присвяченої 200-літтю з Дня народження Кобзаря (Леся Гаєва – ІІ місце у номінації авторська поезія).

У навчальному закладі Червоненське ВПУ здійснюється соціальний захист дітей, а особлива увага до учнів-сиріт, яких у 2013–2014 році навчалось семеро.

За сприяння управління професійно-технічної освіти придбано нову сільськогосподарську техніку, обладнання для навчання електрогазозварників та ковалів ручного кування.

Кипить робота у Червоненському ВПУ, не зупиняється ні на мить. Впродовж весни максимально озеленено територію, насаджено нові фруктові дерева, декоративні кущі та квіти.

Ірина ДОМАРЕЦЬКА

Доброзичлива атмосфера, цікаве дозвілля, творчі учні
та педагоги ЗАПРОШУЮТЬ ВАС НА НАВЧАННЯ
у Державний професійно-технічний навчальний заклад
«Червоненське вище професійне училище» за спеціальностями:
ОПЕРАТОР КОМП’ЮТЕРНОГО НАБОРУ, ОБЛІКОВЕЦЬ З РЕЄСТРАЦІЇ БУХГАЛТЕРСЬКИХ ДАНИХ
ПЕРУКАР, ПЕРУКАР-МОДЕЛЬЄР, МАНІКЮРНИК КРАВЕЦЬ
ТРАКТОРИСТ-МАШИНІСТ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА, СЛЮСАР З РЕМОНТУ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ МАШИН ТА УСТАТКУВАННЯ ВОДІЙ КАТЕГОРІЙ «В», «С»

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.